Bursa
Çok Bulutlu
12.1°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

MasterChef Barbaros Yoloğlu'nun sevgilisi ortaya çıktı

Magazin , 16 Şubat 2021 Salı, 14:25

MasterChef 2020'de finale kalarak büyük bir başarı gösteren Barbaros Yoloğlu, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yaptığı paylaşımla gündeme gelmişti. "Benim aşkım rengarenk" diyen MasterChef Barbaros yanlış anladığını söyledi.

MasterChef Barbaros Yoloğlu'nun sevgilisi ortaya çıktı

TV8'in fenomen haline gelen yarışma programı MasterChef'te öne çıkan yarışmacılardan Barbaros Yoloğlu, Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla çok konuşuldu.

"AŞK İÇİN TEK RENK VERDİLER, ÇEKTİĞİMİZ ACI ONUN İÇİNDİ"

MasterChef Barbaros, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde şu paylaşıma imza attı:

"Bu zamana kadar yakından uzaktan herkes nasıl davranmam gerektiğini nasıl düşünmem gerektiğini hatta nasıl sevmem gerektiğini öğretmişti bende öğrendiğimi zannetmişim. Ama öyle bir şey oluyor ki bildiğim tüm doğrularla yanlışlarım birbirinin içinde denize düşen kar tanesi gibi eriyip kayboldu.

"GÖKYÜZÜNÜ GÖKKUŞAĞI İLE BOYAYACAĞIZ"

Aşk için tek renk verdiler çektiğimiz ve çektirdiğimiz tüm acılar o renk içindi. Benim aşkım rengarenk ve belki bir gün tüm renklerimizi elimizden aldığınızı düşünebilirsiniz bizi fabrika bacalarından çıkan duman renginin içinde mahkum edip zehirlediğinizi düşünebilirsiniz ama her yağan yağmurun ve esen fırtınanın ardından doğuracağımız güneşte gökyüzünü gökkuşağı ile boyayacağız."

"KIZ ARKADAŞIM BENİM GÖKKUŞAĞIM"

Herkes bu paylaşım ile cinsel kimliğini açıkladığını düşünürken Barbaros Yoloğlu'dan yeni bir açıklama geldi. Yoloğlu, yanlış anlaşıldığını vurguladı ve şu açıklamayı yaptı:

"Bütün sevgiyi anlatmak için kullandığım cümlelerim tek bir gruba bağlanmış olması kalıplarla yaşadığımızın en büyük göstergesi bence. Tıpkı sevgiyi bir güne, bir renge sığdırmak gibi. Öncelikle içinde iyilik olan, sevgi barındıran tüm inanç, görüş ve duruşlara saygıyla bakıyor, destekliyorum.

Siz evrende tek bir renk mi görüyorsunuz, hayatınız hep tozpembe mi mesela. Yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı yüzünüze bir tebessüm iliştirmiyor mu? Hayatın da sevginin de yemeğin de acısı tatlısı tuzlusu var tıpkı renkler gibi.

Tartışmalara bir son vererek söylemek isterim ki kız arkadaşım benim gökkuşağım. Hayatımı renklendiren yüzüme gülümseme konduran en yağmurlu günler sonrasında ışığıyla renk saçan... Sizin hayatınızın gökkuşağı ne ise kıymetini bilin ve bence tüm renkleri sevin. En yakın zamanda rengarenk bir yemek yapacağım size, hayatın farklılıkların birlikte ne kadar uyum içinde olduğunu gösteren. Ne kadar güzel olduğunu konuşuruz çünkü yemeğe bile lezzetini veren sevgidir."

Snob Magazin'in aktardığına göre, Barbaros Yoloğlu'nun bu çıkışından sonra yoga hocası Şule İdil Aydın ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.