Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

MasterChef'te duygusal anlar! Annesini görünce gözyaşlarına boğuldu

Magazin , 15 Aralık 2020 Salı, 09:08

MasterChef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde duygusal anlar yaşandı. Aylardır ailelerinden uzak kalan yarışmacılar, ödül oyununda yakınlarıyla yemek yaptı. Karşısında annesini gören Eray ise gözyaşlarına boğuldu.

MasterChef'te duygusal anlar! Annesini görünce gözyaşlarına boğuldu

TV8'in sevilen yemek yarışması MasterChef, dün akşam 121. bölümüyle ekrana geldi. MasterChef'te son beşe kalan Özgül, Emir, Serhat, Barbaros ve Eray 30 bin TL'lik para ödülünü kazanmak için yarıştı.

YAKINLARINI GÖRÜNCE ÇOK ŞAŞIRDILAR

Ödül oyununda kendilerine yakınlarının eşlik edeceğini öğrenen yarışmacılar ise duygusal anlar yaşadı.

MasterChef yarışmacıları stüdyoda aileleriyle yemek yaptı ve soru cevap oyunu oynadı. Yarışmacılarından Serhat'ın nişanlısı, Eray'ın annesi, Barbaros'un teyzesi, Özgül'ün eşi ve Emir'in arkadaşı tezgah başına geçti.

Aylardır MasterChef Türkiye evinde kalan Eray, karşısında annesini görünce gözyaşlarına hakim olamadı.

Yarışmadaki çıkışlarıyla dikkat çeken Eray Aksungur, annesine dakikalarca sarıldı.

İŞTE 30 BİN TL'NİN SAHİBİ

Soru-cevap oyunu sonrasında yarışmacılar, en iyi tabağı hazırlamaya başladı ve ailelerle soru cevap oyununu kazanan isim belli oldu. Serhat ve nişanlısı Burcu, patlıcan musakka yaparak şeflerin beğenisini kazandı ve 30 bin liranın sahibi oldu.

İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Ödül oyunu sonrasında ise sona kalan beş yarışmacı, eleme oyunu oynadı. Barbaros, Serhat, Emir, Özgül ve Emir eleme oyununda, Mehmet Şef'in anlattığı tekniğe göre beef wellington yapmaya çalıştı.

Yapılan tadımın ardından şefler gecenin birincisinin Barbaros olduğunu açıkladı. Gecenin ikincisi Özgül olurken, üçüncü olan isim Serhat oldu. Emir'in dördüncü olduğu gecede, eleme potasına giren isim Eray oldu.