Bursa
Çok Bulutlu
15.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Masterchef'te olay eleme! Her şeyi itiraf etti

Magazin , 05 Ekim 2020 Pazartesi, 10:03

Masterchef'in yayınlanan son bölümünde heyecanlı anlar yaşandı. Elenen kişinin belli olduğu Masterchef'te Somer Şef'in söyledikleri adeta şoke etkisi yarattı. Masterchef'e veda eden isim yemeği bilerek sabote ettiğini itiraf etti.

Masterchef'te olay eleme! Her şeyi itiraf etti
Masterchef heyecanı hız kesmeden devam ediyor. 16 yarışmacının yarıştığı Masterchef'te bu akşam şoke eden anlar yaşandı. Somer Şef, iki tabağın kötü olduğunu fakat bir tabağın sabote edildiğini söyledi.

Somer Sivrioğlu'nun tabağını sabote eden kişiyi sorması üzerine Duygu'dan açıklama geldi.Duygu, yaptığı açıklamada bir tercih yapmak zorunda olduğunu ve isteyerek tabağını kötü çıkardığını ifade etti.Duygu Acarsoy, itirafında, "Ben bir akademisyenim. Eğitmen olarak çalışıyorum, bir tercih yapmak zorunda kaldım" dedi."Bile isteye yemeğimi ben kötü çıkardım. Bugünkü tabak ben tamlık bir tabaktı. Çok şey öğrendim. Bir karar vermek zorundaydım. Burada yolum buraya kadarmış içim acıyarak gidiyorum. Her birinize binlerce kez teşekkür ediyorum. Bugünkü tabak için de çok çok özür diliyorum."

Öte yandan Duygu Acarsoy, MasterChef'in iki hafta önce yayınlanan bölümünde, ilk eşi tarafından dolandırıp kendisiyle boşandıktan 14 gün sonra da en yakın arkadaşıyla evlendiğini anlatmıştı.

Bu açıklamaların ardından Duygu'nun, Esra Erol'un programına konuk olduğu ortaya çıkmış. Eski eşi hakkında canlı yayına bağlanıp konuşan Duygu'nun anlattıkları herkesi şaşırtmıştı.