Bursa
Parçalı Bulutlu
9.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

MasterChef Türkiye şampiyonu Serhat Doğramacı'dan ilk paylaşım

Magazin , 05 Ocak 2021 Salı, 11:16

TV8'de ekrana getirilen MasterChef Türkiye 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Şampiyon olmasının ardından ilk kez paylaşım yapan Serhat Doğramacı, elemelere katıldığı videoya gönderme yaparak 'Birinci olacağım dedim ukalalık sandılar' ifadelerini kullandı. Serhat Doğramacı ikinci paylaşımında da şeflere teşekkür etmeyi unutmadı.

MasterChef Türkiye şampiyonu Serhat Doğramacı'dan ilk paylaşım

6 aylık ekran macerasında ona gelinen MasterChef Türkiye, pazar akşamı yayınlanan bölümle final yaptı. Büyük finale Barbaros Yoloğlu ile Serhat Doğramacı kaldı ve bütün hünerlerini gösterdi. Şeflerden gelen oylar sonucunda MasterChef Türkiye 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı oldu.

Büyük sevinç yaşayan Serhat, birlikte ter döktüğü Barbaros'u unutmadı final gecesinde 'Bir tane kupa var ama iki tane şampiyon var. Biz bunu uzun bir süre götürebilirdik. O yüzden ben bunu tek başıma kaldıramayacağım. O yüzden bu kupayı dostum ile kaldıracağım' sözleriyle alkış topladı.

SERHAT DOĞRAMACI'DAN İLK PAYLAŞIM GELDİ

Büyük finalin ardından sosyal medya hesabından ilk kez paylaşım yapan Serhat Doğramacı, Final sonrası Instagram hesabından paylaşım yapan Serhat Doğramacı, 'Bazen son değil sona giden yolculuktur önemli olan. Herkes kazanabilir, eğer bunun bir üstünü yapmak istiyorsanız bu nasıl kazandığınız ve kimleri geçtiğinizle alakalıdır. Basit bir şekilde şampiyon olacağım dedim ukalalık sandılar. Açıkladım, kıvırma dediler. Uyguladım, oynuyor dediler. Ve şimdi karşınızda bir değil iki tane dürüst, adil, hak yemeyen ve yedirtmeyen. Birbirine karşı bir sürü oyun kaybetmiş ama birinde bile saygısızlık yapmamış düşman yerine dost olmuş, basit bir şekilde şampiyon olmuş insan var. Biri kupalı biri kupasız...

'ÇOK ZOR AMA GÜZEL BİR YOLCULUKTU'

Bütün yarışmacı arkadaşlarımıza ve Acun Medya ailesine sonsuz teşekkürler. Her şey bir yana benim için en önemlisi olan iyiliği gördüm içinizde. Çalışanları, yarışmacıları sahiplenmeniz. Size zarar verecek olsa bile gözünüzü kırpmadan düşeni kaldırmanız ve bunlardan kimsenin haberinin olmaması bu iyiliklerin niyetinin de temiz olduğunun en büyük göstergesi. Çok zor ama güzel bir yolculuktu, sağlıcakla kalın.'

ŞEFLERİ DE UNUTMADI

Serhat Doğramacı yaptığı diğer paylaşımda şefleri de unutmadı. Doğramacı, paylaşımında 'Kötü tabak çıkardığımızda üzülen, iyi tabak çıkardığımızda sevinen, gözleri dolan ve yeri geldiğinde ayakta alkışlayan siz üç birbirinden farklı ama kalplerinin temizliği bir olan değerli insanlarla 6 ay geçirmek, beraber gülmek, beraber ağlamak ve bunu milyonlar önünde yapmak... Ne macera ama... Hep doğrularımı ve inandıklarımı savundum bu hayatta ve doğal olarak MasterChef'te. Hiçbir zaman haddimi veya saygı sınırlarını aşmamaya çalıştım. Sizlere karşı da bir hatam olduysa affola, hem değerli şefler hem abiler hem de güzel dostlar oldunuz. Biz bu insanlardan eğitim aldık demenin gururunu yaşarken siz biz bu insanları eğittik demenin gururunu yaşadınız. Her şey için teşekkürler, ne mutlu bizlere' ifadelerini kullandı.