Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Masumiyet'in Ela'sı İlayda Alişan'dan 'dublör' itirafı

Magazin , 30 Nisan 2021 Cuma, 08:33

Ekranların genç oyuncusu İlayda Alişan, önceki gün City's Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Giyim tarzıyla dikkat çeken güzel oyuncu, şaşırtan dublör itirafında bulundu. İşte detaylar...

Masumiyet'in Ela'sı İlayda Alişan'dan 'dublör' itirafı

Snob Magazin'in haberine göre; Masumiyet dizisinde canlandırdığı Ela karakteriyle adından söz ettiren İlayda Alişan, tam kapanma öncesi bazı işlerini halletmek için Nişantaşı'na geldiğini söyledi.

"SET ORTAMIMIZ GÜZEL"

Güzel oyuncu, setlerdeki çalışma şartlarıyla ilgili bir soruya "Çok üşüdüğümüz zamanlar oluyor ama onun dışında çok güzel bir set ortamımız var" cevabını verdi.

"ARABADAN ATILMA SAHNESİNDE DUBLÖR KULLANDIM"

İlayda Alişan, "Zorluk derecesi yüksek sahnelerde dublör kullanıyor musunuz?" sorusuna "Tabii ki. Can güvenliğimin tehlikeye gireceği sahnelerde dublör kullanıyorum. Masumiyet'in ilk bölümünde de kullandım. Arabadan atılma sahnesinde dublör kullanıldı" yanıtını verdi.

MODACI ÇIKTI

Öte yandan İlayda Alişan'ın gerçek mesleği ortaya çıktı. Güzel oyuncunun İstanbul'da özel bir üniversitede Moda ve Tasarım bölümünden mezun olduğu ortaya öğrenildi. İlayda Alişan'ın modacı yönünü ilk kez duyanlar şaşkınlık yaşadılar.