Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Masumlar Apartmanı sezon finalinde şaşırtan hatalar

Magazin , 09 Haziran 2021 Çarşamba, 09:54

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı, dün akşam 37. bölümüyle sezon finali yaptı. İzleyicilere yine soluksuz izlenen sahneler sunan dizideki devamlılık hataları ise dikkatlerden kaçmadı.

Masumlar Apartmanı sezon finalinde şaşırtan hatalar

Başrolleri Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisi, 8 Haziran Salı akşamı 37. bölümüyle sezon finali yaptı.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH MASUMLAR APARTMANI'NDAN AYRILDI

Gerçek yaşanmış hayat hikayelerinden uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finalinde sürpriz bir son yaşandı. Bir süredir diziden ayrılacağı konuşulan Farah Zeynep Abdullah, sezon finali bölümüyle projeye veda etti.

İNCİ İLE HAN'IN AŞKINDA MUTSUZ SON

Masumlar Apartmanı son bölümde İnci, Han'ın Naci'ye yaptıklarını öğrendikten sonra onu terk etti. Hamile olduğu ortaya çıkan İnci, Naci ve Safiye'nin anlattıklarından etkilenip Han'a dönmeye karar verdi. Ancak dönüş yolunda İnci kullandığı araçla bir kamyona çarparak kaza yaptı. Kazayı gören Han ise arabadan indiğinde İnci'yi yerde ağır yaralı halde buldu. İnci ise son nefesini Han'ın kollarında verdi.

BU HATALAR DİKKATLERDEN KAÇMADI

Masumlar Apartmanı'nın son bölümü büyük ses getirse de, bazı devamlılık hataları izleyicinin gözünden kaçmadı.

Sosyal medyada çok konuşulan bir diğer sahnedeyse İnci'nin kaza yaptığı anlardı. İnci'nin her zaman kullandığı otomobiliyle değil de, final sahnesinde ortaya çıkan araçla kaza yapması eleştirilere neden oldu.