Bursa
Çok Bulutlu
18.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Meghan Markle ile kimse iletişime geçmedi

Magazin , 18 Mart 2021 Perşembe, 13:22

Meghan Markle'ın Oprah Winfrey röportajından sonra Kraliyet Ailesi'nden kimsenin kendisiyle iletişime geçmemesine üzüldüğü iddia edildi.

Meghan Markle ile kimse iletişime geçmedi

Buckingham Sarayı, Meghan Markle ve Prens Harry'nin geçen hafta ABD'li televizyon sunucusu Oprah Winfrey'e verdiği röportaj sonrası Kraliçe adına bir açıklama yayımlayarak tüm ailenin üzgün olduğunu ve sözkonusu sorunların aile tarafından özel olarak ele alınacağını söyledi. Ancak kimse Megman Markle ile iletişime geçmedi.

Hafta sonu Meghan ve Harry'le görüşen TV spikeri Gayle King, düşesin kraliyet ailesinden haber beklediğini açıkladı.

Salı günü CBS This Morning'deki açıklamasında King, "Bence onları hala üzen şey, sarayın bunu özel olarak çözmek istediğini söylemeye devam etmesine rağmen, Meghan aleyhinde çıkan son derece aşağılayıcı ve yanlış hikayelere inanmaları" dedi. King "Hiç kimse henüz Meghan'la konuşmadı. Dahası, bence en başından beri istedikleri şey Kraliyet Ailesi'nin araya girip kesinlikle ırkçılığa meyilli olan haksız, asılsız ve yanlış haberlere son vermesini söylemesiyken, bunun hala aile hakkında ırkçılıkla ilişkili bir tartışma olması onlar için sinir bozucu" dedi. Gayle King "Bence bunu kabul edene kadar bir şeyleri geride bırakmak zor olacak. Fakat ikisi de bunu geride bırakmayı ve bu ailenin iyileşmesini istiyor" diye konuştub TV sunucusu ayrıca röportajın yayımlanmasından bu yana Harry'nin, Prens Charles ve Prens William'la konuştuğunu öğrendiğini iddia etti. Sunucu "Son dakika haberi sunmaya çalışmıyorum ama nasıl hissettiklerini öğrenmek için Sussexleri aradım gerçekten ve evet, Harry'nin erkek kardeşiyle ve babasıyla konuştuğu doğru" dedi. Aldığım duyumlar bu konuşmaların verimli geçmediği yönündeydi. Fakat en azından bir iletişime geçtikleri için mutlular.

King "Hiç kimse henüz Meghan'la konuşmadı. Dahası, bence en başından beri istedikleri şey Kraliyet Ailesi'nin araya girip kesinlikle ırkçılığa meyilli olan haksız, asılsız ve yanlış haberlere son vermesini söylemesiyken, bunun hala aile hakkında ırkçılıkla ilişkili bir tartışma olması onlar için sinir bozucu" dedi. Gayle King "Bence bunu kabul edene kadar bir şeyleri geride bırakmak zor olacak. Fakat ikisi de bunu geride bırakmayı ve bu ailenin iyileşmesini istiyor" diye konuştu.

TV sunucusu ayrıca röportajın yayımlanmasından bu yana Harry'nin, Prens Charles ve Prens William'la konuştuğunu öğrendiğini iddia etti. Sunucu "Son dakika haberi sunmaya çalışmıyorum ama nasıl hissettiklerini öğrenmek için Sussexleri aradım gerçekten ve evet, Harry'nin erkek kardeşiyle ve babasıyla konuştuğu doğru" dedi. Aldığım duyumlar bu konuşmaların verimli geçmediği yönündeydi. Fakat en azından bir iletişime geçtikleri için mutlular.