Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Mert Öcal 'Sen Çal Kapımı' dizisine dahil oldu

Magazin , 25 Aralık 2020 Cuma, 16:43

Fox TV'nin cumartesi günleri yayınlanan dizisi Sen Çal Kapımı'ya yeni bir oyuncu dahil oldu. Survivor'ın yakışıklı yarışmacısı Mert Öcal, başrollerinde Hande Erçel ile Kerem Bursin'in yer aldığı diziye dahil oldu

Mert Öcal 'Sen Çal Kapımı' dizisine dahil oldu

Survivor 2020 yarışmacısı Mert Öcal sevilen dizi Sen Çal Kapımı kadrosuna dahil oldu. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan yakışıklı oyuncunun dizide hangi karakterle yer alacağı şimdiden merak konusu oldu.

Daha önce Görgüsüzler, Oyun Bitti, Asla Unutma, Nehir, Yabancı Damat, Bizim Okul, Doktorlar, Rüyalarda Buluşuruz, İsimsizler, Aşk Yeniden gibi çeşitli dizilerde rol alan Mert Öcal'ın Sen Çal Kapımı'da hangi karakteri canlandıracağı henüz açıklanmadı.

Başrollerinde Hande Erçel ile Kerem Bursin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı cumartesi günleri ekrana geliyor. Sen Çal Kapımı dizisine son olarak Ayşegül İşsever katılmıştı.

Kerem Bürsin diziden ayrılıyor mu?

Daha önce 4 sezon yayınlanan ve yeni sezon çekiminin yapılması için hazırlıklara başlanan 'Aynen Aynen' isimli proje, Kerem Bürsin'in diziden ayrılma iddialarının gündeme gelmesine neden oldu. İddialara göre Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı kadrosundan ayrılmayacak ancak 'Aynen Aynen' isimli projedeki yerini de alacak. Dolayısıyla Sen Çal Kapmı çekimleri, Kerem Bürsin'e göre ayarlanacak.