Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Merve Boluğur çocukluk fotoğrafını paylaştı

Magazin , 03 Mayıs 2021 Pazartesi, 15:04

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, takipçilerine zamanda yolculuk yaptırdı. Çocukluk fotoğrafını yayınlayan Boluğur, paylaşımında, "1989 modası" ifadelerini kullandı.

Merve Boluğur çocukluk fotoğrafını paylaştı

Eşi Murat Dalkılıç ile yollarını ayırdıktan sonra ne özel hayatında ne de oyunculuk kariyerinde aradığını bulamayan Merve Boluğur sosyal medya hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı.

33 yaşındaki Boluğur, önceki gün yayınladığı bir kare ile hayranlarına nostaljik bir yolculuk yaptırdı. Ünlü oyuncunun, "1989 modası" notunu düştüğü bu kare, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

"BENİ TANIMIYOR MUSUNUZ?"

Daha önce defalarca maskesiz olarak sokaklarda dolaşırken görüntülenen ve iki kez 900 TL'lik para cezası kesilen Merve Boluğur, geçtiğimiz haftalarda HES kodu krizi yaşadı. Kapüşonu ve maskesiyle tanınmakta zorlanan 33 yaşındaki oyuncu, Nişantaşı'nda gazetecilerden kaçmak için AVM'den, HES kodu uygulaması olmayınca geri çevrildi. Merve Boluğur, AVM'nin güvenlik görevlilerine "Uygulama kullanmıyorum" diyerek karşılık verip kendisine ayrıcalık tanınmasını istedi. Oyuncunun "Beni tanımıyor musunuz?" çıkışı, görevlilerden karşılık bulmadı. Bunun üzerine Boluğur, alışveriş merkezinden çıkmak zorunda kaldı.