Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Merve Boluğur, YouTuber oldu

Magazin , 17 Aralık 2020 Perşembe, 13:49

Oyuncu Merve Boluğur, YouTube kanalında ilk teaser'nı yayınladı. Boluğur, kanalında aradığı erkek ile ilgili esprili sözleriyle dikkat çekti. Merve Boluğur'a hemcinslerinden mesaj yağdı.

Merve Boluğur, YouTuber oldu

Kariyerinde çok başarılı işlere imza atan oyuncu Merve Boluğur, 4 yıla yakın süredir hayranlarıyla yeni bir projede buluşmadı.

Boluğur, takipçilerine bir sürpriz yaptı. Oyuncu yeni projesini sosyal medya üzerine konumlandırdı. Youtube'da bir kanal açan Boluğur, ilk paylaşımını da yaptı.

"DESTEKÇİNİZ OLARAK YANINIZDAYIM"

Boluğur; "Hepimizin yaşadığı birlikteliklerle ilgili mevzulara hem mizahi yönden hem de kendi tecrübelerimden yola çıkarak önerilerde bulunarak yaklaştım. Birebir yaşadıklarımdan, yaşadıklarından konu alınmıştır. Amacım kadınların kendi güçlerini yaşaması! Ayrıca kusursuz kadınlar; Sizin de olduğunuz gibi, korkusuzca kendinizi yansıtmanız benim için önemlidir. Bu cesaretlendirme hususunda destekçiniz olarak yanınızdayım" dedi.

KRİTERLERİNİ SAYDI

Merve Boluğur, yayınladığı videoda aradığı erkek ile ilgili hem esprili hem de durumu ti'ye alan sözleriyle dikkat çekti. Ünlü oyuncu, kriterleri saydı ve beyninin sol tarafını kullanan birisi olması gerektiğini de ifade etti.

"ABLA SANA NE OLDU?"

Yaşadıklarından etkilendiğini söyleyen ünlü oyuncu, "Kadınların yanındayım" dedi. Merve Boluğur'a kadın takipçilerinden çok sayıda yorum yağdı. Bir takipçisi, "Abla sana ne oldu ya iyice kaybettin kendini" şeklinde yorum yazdı.

MURAT DALKILIÇ İLE 2 YIL EVLİ KALDI

Murat Dalkılıç'la iki yıllık evliliği 2017'de biten Boluğur, uzun süre aşk hayatıyla gündeme gelmiyordu.

HÜSRANA UĞRADI

Kendisini uzun zamandır takip eden hayranı Burak Dayı ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu, bu ilişkisinde de hüsrana uğramıştı.

Güzel oyuncu, "Aşk güzel bir şey. Seviyorum ama şart da değil. Gerçekten mücadele edebilecek, sevmeye gücü olan bir adamla olurum" açıklamasında bulunmuştu.

Boluğur ile kısa bir aşk yaşayan Burak Dayı, ayrılığın hemen ardından güzel oyuncu Burcu Özberk'i yakın takibe almıştı.

Merve Boluğur'u Instagram'da uzun yıllar takip ederek her fotoğrafına yorum yazan Burak Dayı, ünlü oyuncunun dikkatini bu şekilde çekmeyi başarmıştı.

Burak Dayı yakın takibine aldığı Burcu Özberk'in fotoğraflarını da seri bir şekilde beğendikten sonra siyah beyaz bir fotoğrafın altına yorum bırakmıştı.

Dayı, kısa bir süre sonra güzel oyuncunun hayranlarından tepki görünce önce mesajını sildi sonra da Instagram hesabını kapatmak zorunda kaldı. Dayı, Özberk'in fotoğrafının altına "Kendimi bana geri verme" yorumunu yazmıştı.