Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Merve Dizdar ezber bozdu! Makyajlı hali beğeni topladı

Magazin , 10 Şubat 2021 Çarşamba, 13:14

Her fırsatta doğallıktan yana olduğunu belirten Merve Dizdar'ın makyajlı bir pozu sosyal medyada dikkat çekti. Başarılı oyuncunun makyajlı hali de beğeni topladı.

Merve Dizdar ezber bozdu! Makyajlı hali beğeni topladı

TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar, sık sık makyajsız haliyle görüntüleniyor.

Sosyal medya hesabından en doğal hallerini takipçileriyle paylaşan Dizdar'ın makyajlı bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşıldı. İddialı makyajıyla dikkat çeken oyuncu beğeni topladı.

"GÜZEL DEĞİLİZ DİYE OYNAMAYALIM MI?"

Merve Dizdar, önceki röportajlarında "Hiç süslü bir kız olmadım. Mesela kaşlarımı almam, saçımı boyamam... Bu maskülenlik değil. Güzel değiliz diye oynamayalım mı? Yetenekliyiz sonuçta" açıklamasında bulunmuştu.

MERVE DİZDAR KİMDİR?

Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Kendisi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü'nden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi'nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapmıştır. Tiyatro kariyerine Semaver Kumpanya ile başlayıp. Craft Tiyatro'da devam etmektedir. İlk sinema deneyimi "Bir ses böler geceyi" filminde, Cem Davran ile yapan Dizdar, Kavak Yelleri, Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane Üniversite'de gibi başlıca dizilerin yanı sıra, son olarak Beş Kardeş dizisiyle seyircileriyle buluşmaktadır. Ayrıca TRT ÇOCUK kanalında Arkadaşım Bıdı ve 23 Nisan şenliğe doğru adlı çocuk programlarının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Merve Dizdar, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin oyuncu kadrosunda yer alan Gürhan Altundaşar ile evlidir.

MERVE DİZDAR'IN DİZİLERİ

2020 Mucize Doktor Damla Fox

2017 Vatanım Sensin Efsun Kanal D

2017 7 Yüz (Büyük Günahlar) Nihal BluTV

2015 Kertenkele İrem Atv

2015 Kırgın Çiçekler İrem Atv Konuk Oyuncu

2014 Beş Kardeş Fatma Kanal D

2015 Çılgın Dershane Üniversitede Astrolog Özge Show TV

2013 Doksanlar Selin Atv

2013 Bir Yastıkta Yeliz Gelin (Konuk Oyuncu) TRT 1

2012 İnsanlar Alemi Konuk Oyuncu

2012 Kavak Yelleri Saliha

2020 Masumlar Apartmanı Gülben TRT 1