Bursa
Parçalı Bulutlu
19.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Mesafe onları çok yordu!

Magazin , 07 Ekim 2020 Çarşamba, 11:42

Kadir Doğulu'nun özlemi bitmiyor.

Mesafe onları çok yordu!
Kadir Doğulu önceki gün Etiler’de görüntülendi. Oyuncu, eşi Neslihan Atagül’le çok beğenilen bir çift olması hakkında, “Çok teşekkür ederiz, ‘güzellik gören gözlerde’ denir ya öyle... Onların gönülleri temiz ve güzel ki güzellik görüyorlar” açıklamasını yaptı.

"KALİTELİ VAKİTE SEBEP OLUYOR"

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre;  Doğulu, eşinin Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı çekimi için Bodrum’da olması hakkında da şunları söyledi: “Evet, mesafe zor. Evli bir çiftin iki ayrı şehirde yaşaması zor ama bu zorluğun bir de güzelliği var. Birbirimize duyduğumuz özlem ve hasret, daha kaliteli vakit geçirmemize sebep oluyor. İkimiz de işimizi layığıyla yapmaya çalışıyoruz. O Bodrum’da, ben de burada devam etmeye çalışıyorum. Bu enerjiyi gücü verene şükürler olsun. İnsan severek yaptığı işler bulursa kendine, hiçbir zaman yorulmak ne bilmiyor. Ama arada zihnen ve bedenen de dinlenmek lazım.”

YENİ PROJE OCAKTA

Ünlü oyuncu ayrıca yeni bir dizi projesinin yolda olduğunu söyledi: “Sözleşme sürecini bitirmek üzereyiz. Ocak ayında açıklama yapabileceğiz. Onun dışında yapımcılığını yaptığım bir film var, yurtdışında yayınlanacak.”