Bursa
Parçalı Bulutlu
15.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Mesaj şok yarattı: Kocan seni aldatıyor!

Magazin , 19 Eylül 2020 Cumartesi, 19:54

Mesaj şok yarattı: Kocan seni aldatıyor!
15 gün önce doğum yapan sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, telefonuna gelen “Kocan seni aldatıyor” mesajını görünce şoke oldu. Sosyal medya fenomeni, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Oyuncu ve sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, 2017 yılında Barış Kenan Öztürk ile nikah masasına oturmuştu.

Alex adında bir oğlu olan Öztürk, 3 Eylül’de ikinci bebeğini kucağına almıştı.Tanımadığı bir numaradan gelen mesajla şoke olan 34 yaşındaki sosyal medya fenomeni, başına gelen ilginç olayı takipçileriyle paylaştı:Size bir olay anlatacağım, ağzınız açık kalacak. İkidir telefonuma yabancı bir numaradan İngilizce bir mesaj geliyor. Mesaj Google Translate’dan çevrilmiş çok belli, karışık bir yazı var.

Mesajda ‘Seni kocan aldatıyor. Sen o kadar çirkin bir kadınsın ki muhtemelen eşin seninle para için beraber. Yoksa aldattığı kadına gitmişti’ diyor. Sanki Kenan’ın kendi parası yokmuş gibi. Ben böyle şeylere takılmam çünkü kendimi ve kocamı biliyorum.

Bizim aramızda böyle bir güvensizlik yok. İlk mesajı görüp sildiğimde hamileydim. Ruh hastasına bak, ben belki bunun üzerine takılıp eşimle kavgada edebilirdim.

2-3 gün önce sabah 8:00-9:00 gibi yine bir mesaj geldi. Diğer numarayı silip engellemiştim, bu başka bir numara. Bu gelen mesajda da ‘Aptal Kenan seni bırakmadı mı?’ falan yazıyor. Gelen numaranın bir işletme numarası olduğu görüp tıkladım, kim olduğu adresi falan her şey çıktı.

Mesajı atan kişi benim zamanında iş birliği yaptığım bir butiğin sahibi çıktı. Ruh hastası manyağa bak. Bunu yapan da bir erkek, kadın olsa ‘Kenan’a göz koydu da yaptı’ falan derdim.

Ekran görüntüsü alıp hemen çocuğa attım, işletme hesabını falan görünce hemen kapattı zaten her şeyi. Mesaj atıp ‘Sana acıyorum’ dedim. Bunu da size her gelen mesaja inanmayın diye anlattım.