Bursa
Çok Bulutlu
16.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Mestan'a genel kurul çağrısı

Bursaspor , 04 Ağustos 2020 Salı, 08:55

224 Bursa ve Bursaspor Gönüllüleri Derneği sosyal medya hesaplarından Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan'a Olağanüstü Genel Kurul çağrısı yaptı.

Mestan'a genel kurul çağrısı
Yapılan çağrıda şu açıklamalara yer verildi:

Bursaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu'na çağrımızdır;

Gelinen noktada camiada oluşan kaos ve ümitsizlik havasının bir an önce dağıtılması ile hedefe yönelik acil eylem planının tasarımı için olağanüstü genel kurul kararı alınarak yönetim güven tazelemeli ve acil kararlarla harekete geçmeli ya da yeni adaylar yönünden camianın önünü açmalıdır.

Büyük Bursasporumuz genel kurulca üyelikten çıkartılan (Davası sürmektedir) Ali Ay tarafından en değerli oyuncusundan en alt kademe çalışanına, üst düzey tedarikçisinden komşu bakkalına kadar Büyük Bursaspor adını rencide edici şekilde borç batağında teslim edilmiştir.

Kapalı tahta ile transfere dair hayallerine dahi kilit vurulan camia şehir dinamiklerinin desteği ile bu süreci atlatmış ise de, benmerkezci hatalı idare yöntemi ile bu hedefe de ulaşamamıştır.

Gelinen noktada Mesut Mestan ve yönetimi nihai sonuca ulaşamayarak sorgulanır hale gelmiş, kamuoyuyla kopuk tarzıyla ve camianın en büyük beklentisi şeffaflık sınavında sınıfta kalmıştır.

Şehirde esen hava ve gerçekler zamanın çok değerli olduğu şu günlerde ivedilikle Olağanüstü Genel Kurula gidilerek ya da güven tazelenerek yola devamı ya da seçim sonucuna göre koltuğun alternatif bir yönetime bırakılmasını zaruri kılmıştır.

Gereğini bekliyoruz...