Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Mesut Şen bizim en kıymetlimizdir

Bursaspor , 07 Temmuz 2020 Salı, 22:25

Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kıvanç Cakalıoğlu ile Yavuz Aman LİFEBURSA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Mesut Şen bizim en kıymetlimizdir
Gündemin Süper Lig olduğuna vurgu yapan Mestan, geçmişte neler oldu, ne neden yapılmadı, kim ne yapmalıydı sorularını 2 ya da 6 maç sonra süper lig hedefine ulaşıldığı zaman konuşalım dedi.

Çok zor dönemde görev aldıklarını söylerken geçmişten gelen yüklere rağmen 12 ayda 12 maaş ödediklerinin altını çizerek ödenmedi denilen maaşların geçmişten kaynaklandığını ifade etti. 

“-3 “ puanın seçim sathı mahallinde iken bilanço tesliminin ve ek sürenin de aşılması sonucunda oluştuğunu söylerken onun varlığı halinde bugün süper ligin en büyük adayı olacaktık dedi.

Bizi ALLAH koruyor diyen Mesut Mestan, BŞB’nin desteğini esirgemediğini, BTSO’dan da destek aldıklarını ancak ifade edilen rakamlara ulaşmadığının da altını çizdi.

Mesut Şen bizim gerçek efsanemiz ve en kıymetlimizdir diyen Mesut Mestan, yönetim olarak büyük kaptan için her şeyi yaptıklarını hastalık sürecinde de maddi manevi asla yalnız bırakmadıklarını ama bunları kamuoyu ile paylaşmayı doğru bulmadıklarını söylerken gözleri doldu.