Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar

Gündem , 26 Ocak 2021 Salı, 11:01

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor. Özlem Gürses okuduğu bir yazıyı gerçek zannedip televizyon programında paylaşmasına ilişkin MHP lideri Bahçeli açıklama yaptı.

MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar

MHP lideri Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle;

Mahcubiyetimiz yok ki yüzümüz kızarsın.

MHP'yi şiddet yanlısı göstermek ayıplı suçlamadır.

(Siyasetçi ve gazetecilere saldırı)

Bazı gazeteci ve siyasetçilere yönelik son zamanlarda vasat bulan saldırılarla milliyetçi-ülkücü hareket arasında bağ kurmak zorba ve zorlama bir isnattır.

Gündeme gelmek için kendilerine saldırı organize edenler veya sudan sebeplerle ve kişisel anlaşmazlıklarla husumet çemberine sıkışanlar, tavsiyem odur ki suç ve suçluyu uzaklarda araştırmasınlar.

Tezgahlanmış kara kampanyaya asla teslim olmayız. Kimse şiddet ihalesini üstümüze yıkmaya çalışmasın.

Cumhur İttifakı kaos planlarını suya düşürmektedir. Biz ülkemiz ve milletimiz için huzur istiyoruz.

(Boğaziçi Üniversitesi'ndeki eylemler)

Bu kapsamda Boğaziçi Üniversitesi'nde 24 gündür süren eylemler bize göre bir prova niteliğindedir. Sokağa çıkma kısıtlamasına gerek duyulan günlerde, sokak hareketi ortaya çıkarmak isteyenlerin olduğu da bilinmektedir. Cumhur İttifakı kaos hayallerini suya düşürmektedir.

Serok Ahmet Koalisyon hükümeti kurmaya geldiğinde bize söylediklerini açıklasak, insan içine çıkamazdı. Kimlerin dolduruşuna geldiği bellidir. Gelecekte küçük bir ayrıntı olarak hatırlanacağını da aklından çıkarmamalıdır.

'HAYRET ETTİM'

Serok Ahmet yalancıdır, yandan çarklıdır. Kılıçdaroğlu yalan bataklığındadır. Beni üzen asıl konu ise hemşire Gülnaz Şırınga isimli hemşirenin adına yapılan şikayettir. Bu kardeşimizi yakalayan bir grup darp etmişler, daha sarsıcı olanı da komaya sokmuşlar. Hayret ettim. Şu anda yoğun bakımda hayatta kalmaya çalışıyor. Şaka bir yana tuhaf günlerden geçiyoruz. Parodi haberi gerçek eden utanmaz simalar ne kadar çoğaldı.

Halkalı'da tren bekleyenlere sadece gülüyoruz. Gülünç duruma düşenlere acıyoruz.

Kötü söz geri döner ve sahibini rezil eder. Sokağı da biliriz, siyaseti de yaparız. Nerede ne yapacağımızı yalnızca biz biliriz.