Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Milli Piyango yılbaşı biletleri satışta! Büyük ikramiye...

Ekonomi , 19 Kasım 2020 Perşembe, 09:37

Milli Piyango yılbaşı biletleri satışa çıktı. Büyük ikramiye tam 100 milyon TL. Toplam 563 milyon 400 bin TL ikramiye dağıtılacak

Milli Piyango yılbaşı biletleri satışta! Büyük ikramiye...
Bir Milli Piyango geleneği olan özel yılbaşı çekilişi için geri sayım başladı. Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 100 milyon TL olarak açıklandı. Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 100 TL, yarım 50 TL ve çeyrek bilet 25 TL olarak belirlendi. Yılbaşında dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 563 milyon 400 bin TL olacak. Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, oyun severler dünden itibaren Milli Piyango biletlerini ister gezici bayiden, ister bayiden almaya başladı.

Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi çekilişten hemen sonra millipiyangoonline.com’da açıklanacak.

Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 563 milyon 400 bin TL olacağı çekiliş sonrası, amorti sonuçları da dahil olmak üzere bilete ikramiye çıkıp çıkmadığını millipiyangoonline.com’dan öğrenmek mümkün.