Bursa
Çok Bulutlu
11.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Müge Anlı çileden çıktı: 13 yaşında tecavüze uğrayan Sıla bulundu!

Gündem , 04 Mart 2021 Perşembe, 16:10

13 yaşında tecavüze uğrayan ve 25 yaşında amcasının oğlu tarafından alıkonan Sıla, 8 gün sonra bulundu. 25 yaşındaki kuzeni tarafından Mersin Yenişehir'den kaçırılan 13 yaşındaki Sıla'nın annesi Güler Uysal kızının bulunması sevincini Müge Anlı'ya sarılarak mutluluktan gözyaşı döktü. Dün Müge Anlı canlı yayınını ihbar kabul eden emniyet güçleri kuzen Sergen'i gözaltına aldı, Sıla ise kısa sürede bulundu. Bugün yayına bağlanan Sergen'in annesi ise sözleriyle Müge Anlı'yı çileden çıkarttı.

Müge Anlı çileden çıktı: 13 yaşında tecavüze uğrayan Sıla bulundu!

Müge Anlı'da Sıla Uysal olayı gündeme damgasını vurdu.

Mersin Yenişehir ilçesinde yaşayan 14 yaşındaki lise öğrencisi Sıla Uysal 8 gündür ailesi tarafından aranıyordu. Müge Anlı'dan kızlarının bulunması için yardım talebinde bulunan aile şüpheli buldukları kişinin de kızlarının kuzeni olan 27 yaşındaki Sergen olduğunu söyledi.

Mersin'de 24 Şubat günü kayıplara karışan ve bir daha haber alınamayan 13 yaşındaki Sıla'nın gözü yaşlı annesi Güler Uysal küçük kızının, amcasının oğlu Sergen Uysal tarafından sürekli kaçırılıp cinsel istismara uğratıldığını ve yine onun yanında olduğunu iddia etti.

SILA BULUNDU

İddiaların üzerine Müge Anlı, canlı yayınında, "Yaşı çok küçük. Çıkarın kızı ortaya" dedi. Müge Anlı'da anlatılanları ihbar kabul eden Mersin Emniyeti, harekete geçerek kamyon şoförü Sergen Uysal canlı yayında gözaltına aldı. Sergen Uysal'ın gözaltına alınmasının sadece dakikalar sonra ise 13 yaşındaki Sıla bulundu.

Dün yaşanan son dakika gelişmelerinin ardından bugün canlı yayınına bağlanan Sergen'in annesi sözleriyle Müge Anlı'yı çileden çıkarttı.

SENİN GİBİ ANNENİN BÖYLE ÇOCUĞU OLUR

Müge Anlı, "Hanımefendi, 25 yaşında kafasında saç kalmamış koca adam 13 yaşındaki bir kızla yazışamaz. Bir başın öne eğilsin, bir özür dile bu aileden, oğlum yaptı ben özür dilerim de " dedi. "Özür dilemeyeceğim" diyen Sergen'in annesine Müge Anlı ise, 'İyi o zaman senin gibi annenin böyle çocuğu olur derim ben de, alın yayından" diyerek tepki gösterdi.