Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Muhteşem Yüzyıl'dan sonra Aşk-ı Memnu

Magazin , 12 Ağustos 2020 Çarşamba, 09:48

Osmanlı İmparatorluğu'ndan çok etkilendiğini söyleyen ABD'li rapçi Cardi B, Muhteşem Yüzyıl'ın tüm bölümlerini bitirince takipçilerinden başka dizi için yardım istedi.

Muhteşem Yüzyıl'dan sonra Aşk-ı Memnu
Türkiye’de uzun süre önce final yapmasına rağmen ünü ülke sınırlarını aşan Muhteşem Yüzyıl dizisinin hayranlarından biri de ABD’li rapçi Cardi B. Son günlerde yeni klibi WAP’la gündemde olan rapçi, Muhteşem Yüzyıl’la ilgili yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmişti. Dizinin tüm bölümlerini bitirdiğini belirten Cardi B, Türk takipçilerinden şimdi ne izlemesi gerektiğine dair yardım istedi. Pek çok sosyal medya kullancısı ise ünlü rapçiye, Türkiye’de tekrar bölümleri bile rekor kıran Aşk-ı Memnu’yu izlemesini önerdi.TÜRKİYE'YE GELMEK İSTİYOR

Cardi B, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında, Türkiye’yi ziyaret etmek istediğini de söyledi. Eşini yolculuk için ikna etmeye çalıştığını belirten 27 yaşındaki rapçi, “Türkiye'ye gitmek istiyorum. Osmanlı İmparatorluğu’ndan çok etkileniyorum. Ama Offset 16 saatlik uçuş yapmak istemiyor” dedi.