Bursa
Parçalı Bulutlu
10.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Murat Boz, paylaşımıyla Aslı Enver'le barışma iddialarını yeniden gündeme getirdi

Magazin , 18 Şubat 2021 Perşembe, 08:33

Şarkıcı Murat Boz, yakın dostu Yağız Aksu'nun doğum gününü Instagram'dan yaptığı paylaşımla kutladı. Ünlü şarkıcının Aslı Enver aracılığıyla tanıştığı arkadaşının yeni yaşını kutlaması, Enver'le barışma iddialarını yeniden gündeme getirdi.

Murat Boz, paylaşımıyla Aslı Enver'le barışma iddialarını yeniden gündeme getirdi

İlişkilerini bitirdikten sonra her yaptıkları olay olan Aslı Enver ve Murat Boz, hayranları tarafından sosyal medyada sık sık konuşulup, fotoğrafları yan yan getiriliyor. Aslı Enver'in de geçtiğimiz hafta Murat Boz'un yanlışlıkla bir hayran sayfasını takip etmesi, barışma iddialarını yeniden gündeme getirmiş, hayranlarını sevindirmişti.

BARIŞMA İDDİALARI YENİDEN GÜNDEME GELDİ

Bu olayın ardından ikili bu kez Boz'un paylaşımı ile konuşuldu. İkilinin hayranları, ünlü şarkıcının, Aslı Enver aracılığıyla tanıştığı arkadaşı Yağız Aksu'nun doğum gününü "İyi ki doğdun Yağız'ım." notuyla kutlaması sonrası hareketlendi. Hayranları, "Sizi ancak Yağız bir araya getirir.", "Lütfen onları barıştır." şeklinde yorumlar yaptı.

Murat Boz'un Paylaşımı

ÜNLÜ ŞARKICININ PAYLAŞIMI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Geçtiğimiz hafta Murat Boz, sosyal medya hesabından, "Ben yine bekledim seni. En iyi ben özledim seni. Göze al yollarımı..." notuyla bir fotoğraf paylaşmıştı. Boz'un takipçileri bu paylaşımı Aslı Enver'e yorarak, "Murat, Aslı Enver'e mesaj yolluyor." yorumları yapmıştı.