Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Mustafa Er "Önümüzdeki üç takımı geçebiliriz"

Bursaspor , 02 Nisan 2021 Cuma, 17:40

TRT Spor'un canlı yayınına katılan Mustafa Er ""Kaliteli bir takımız, enerjimizi sahaya yansıtabilirsek istediğimiz sonucu alabiliriz" dedi.

Mustafa Er "Önümüzdeki üç takımı geçebiliriz"

TRT Spor'da canlı olarak ekranlara gelen "Hedef Süper Lig" programına konuk olan Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er "Altay maçı bizim için bir kırılma maçı olacak, çok disiplinli olmalıyız." ifadelerini kullandı.

Ligde play-off mücadelesi veren Bursaspor'un başarılı hocası Mustafa Er şöyle konuştu "Altay'ı iyi etüt ettik. Biz son düzlükte devreye girmek istiyoruz. Altay çok tecrübeli ve kaliteli bir takım. Son 4 maçta yüzde 70 topla oynadılar. Ama biz de tecrübesizliğimizi enerjimizle kapatan kaliteli bir ekibiz. Pazartesi akşamki maç 'kırılma maçı' olacak. Biz bireysellikten çok, takım oyunu sergilemek ve disiplinli oynamak durumundayız. Son 4 haftaya baktığımızda en fazla puan toplayan üçüncü takımız. Kısa zaman içinde nümüzde bulunan üç takımı geçme şansımız var. Bu kolay değil ama. Sonuna kadar zorlayacağız. Son 3 haftada İstanbulspor ve Keçiörengücü ile Bursa'da karşılaşacağız. Biz içerde hata yapmazsak Eskişehir deplasmanına daha rahat çıkacağız"