Bursa
Parçalı Bulutlu
9.9°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Mustafa Gönden'den duygusal veda

Bursaspor , 02 Eylül 2020 Çarşamba, 09:42

Bursaspor Sportif Direktörü Mustafa Gönden, kendi sosyal medya hesabından duygusal bir veda mesajı yayınladı.

Mustafa Gönden'den duygusal veda
Sosyal medya hesaplarından açıklamada bulunan Mustafa Gönden "Veda etmeyi seven ya da becerebilen biri değilim. Göreve geldiğim günden bugüne kadar bana gösterilen saygı, sevgi ve samimiyet için öncelikle Özlüce Tesisleri bünyesinde bulunan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Kısa bir dönem gibi görülen, ancak en zor günler olduğunu açık yüreklilikle söyleyebileceğim bir çalışma süresini harika bir verimle geçirdik.

Bu kısa döneme gerçekten çok güzel hatıralar koyduk. Ben şahsım adına sizden oluşturduğumuz bu takıma sonuna kadar destek vermenizi rica ediyorum. Çok güzel bir takım bıraktığımıza eminim. Sonuçta uzak olmayacağız, her zaman bu camianın içinde olan biri olarak alnım ak bir şekilde ayrılıyorum. İsmim üzerinden Bursaspor'a zarar gelmemesi en büyük ricam. Kararı veren Başkan ve Yönetim Kurulunun da yolları açık olsun, kendilerine kırgın ya da dargın ayrılmıyorum.

Bu bir tercih meselesidir, tercihlerine de saygı duyuyorum. Bu dönem içinde beraber çalıştığımız Hoca ekibimize ve Sporcularımıza ayrı bir teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten güzel bir çalışma ve hazırlık dönemini beraber geçirdik, onların da yolları açık olsun, benim hepsine, eğer bir hakkım varsa helaldir. Ve biliyorum ki en doğru zamanda yine birlikte olacağız. Allah'a her zaman beni kimseye mahçup etmemesini ve hakkımızda her zaman hayırlısını dilemiştim. O sebeple çok huzurluyum Herkese sonsuz teşekkürler Sizleri çok seviyorum." ifadelerini kullandı.