Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ne kadar sorun yaptınız!

Magazin , 09 Şubat 2021 Salı, 14:01

Son günlerde sık sık magazin gündemine yer almaya başlayan şarkıcı ve sunucu Songül Karlı, spor yaparken verdiği pozlarla adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

Ne kadar sorun yaptınız!

Eski eşi tarafından hem psikolojik hem de fiziksel şiddet gördüğünü açıklayan 47 yaşındaki türkücü Songül Karlı, yaşadığı zor günleri geride bırakmaya kararlı.

Türk Halk Müziği'nin sevilen isimlerinden Karlı, geçtiğimiz günlerde mini etekli pozu ile bir anlamda "Yıkılmadım, ayaktayım" mesajı vererek, uzun süre konuşulmuştu.

"YIKILMADIM, AYAKTAYIM"

Ünlü şarkıcı ve sunucu, koronavirüs salgını nedeniyle devam eden pandemi sürecinde kendini spora verdi ve yaza bomba bir giriş yapmak için ter döküyor.

Evde pilates yapan ve ağırlık çalışan Songül Karlı, spor sırasında çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunarak, magazin gündemine geliyor.

Sosyal medyada çok konuşulan ünlüler arasında yer alan güzel şarkıcı, yeni paylaşımı ile bir kez daha takipçilerinin ilgisini çekmeyi başardı.

"ALIN O ZAMAN"

Gülücük emojisi ve "Ne kadar sorun yaptınız alın o zaman" mesajı ile Instagram hesabından bir pozunu yayınlayan Karlı, böylece frikik iddialarına yanıt vermiş oldu.

BİKİNİLİ POZLARI OLAY OLDU!

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yaza bikinili fotoğraflarıyla damga vurmuş, daha sonra oğlunun bu pozlardan rahatsız olduğunu dile getirmişti.

Songül Karlı, konuyla ilgili olarak, "Oğlum, 'Anne YouTube'a giriyorum. Allah aşkına yapma. Hep bir yerlerin konuşuluyor' diyor" açıklamasını yapmıştı.

ESTETİK CEVABI

Songül Karlı, daha önce yaptığı açıklamada, hakkında çıkan estetik iddialarını kabul etmemiş ve "Sadece göğüslerimi küçülttüm" ifadelerini kullanmıştı.