Bursa
Parçalı Bulutlu
10.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Neslihan Atagül'ün son hali sevenlerini üzdü

Magazin , 23 Ocak 2021 Cumartesi, 16:27

Sağlık sorunları nedeniyle 'Sefirin Kızı' dizisine veda eden Neslihan Atagül'ün son görüntüsü ortaya çıktı. Bir süredir rahatsız olan Atagül, sevenlerini üzdü.

Neslihan Atagül'ün son hali sevenlerini üzdü

Neslihan Atagül başrolünü Engin Akyürek ile paylaştığı 'Sefirin Kızı' dizisi için eylülden beri Muğla'daydı. 28 yaşındaki oyuncu bir süre önce diyet yapmadığı halde kilo vermeye başladı. Geçtiğimiz gün de çekim sırasında sette aniden fenalaştı. Hemen hastaneye kaldırıldı.

Neslihan Atagül'e 'geçirgen bağırsak sendromu' teşhisi kondu. Haberi alır almaz telaşlanan eşi Kadir Doğulu, Muğla'ya gitti. Setten 10 gün rapor alan Neslihan Atagül'ü İstanbul'a getirdi. Sonrasında diziye devam edemeyeceğini açıklayan Atagül'ün yerine Tuba Büyüküstün dahil oldu.

Uzmanların hastalığı için ciddi uyarılarda bulunduğu ve ölüm riskinin olduğunu söyledikleri oyuncudan yeni bir kare geldi. Şu sıralar evinde dinlenen oyuncunun son hali, hayranlarını bir hayli üzdü. Bağırsak rahatsızlığı sebebiyle hızla kilo veren Neslihan Atagül'ün yaşadığı değişim, yüzüne yansıdı.