Bursa
Parçalı Bulutlu
19.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Nihal Candan'ın küvet pozlarına beğeni yağdı

Magazin , 11 Ocak 2021 Pazartesi, 11:07

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Nihal Candan, gül banyosu yaptığı küvette pozlarını paylaştı. Nihal Candan'ın pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Nihal Candan'ın küvet pozlarına beğeni yağdı

'İşte Benim Stilim' programı ile tanınan Nihal Candan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Şimdilerde otelde kalan Candan, aktif olarak kullandığı Instagram hesabından pozlarını yayınladı.

Instagram'da 779 bin takipçisi olan Nihal Candan, beyaz bikinisiyle gül banyosu yaptığı küvette poz verdi. Nihal Candan'ın pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Öte yandan Nihal Candan, geçtiğimiz günlerde verdiği bornozlu pozuyla gündem olmuştu.

'İşte Benim Stilim' programıyla tanınan ve iddialı Instagram paylaşımlarla dikkat çekmeyi başaran Nihal Candan, Murat Boz açıklamasıyla herkesi şaşırtmıştı.

25 yaşındaki magazin ünlüsü, "Evet, Murat Boz'la olan parti ilişkim" ifadelerini kullandı. Nihal Candan'ın cevabı, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

2017 yılında; Murat Boz ve Eser Yenenler, Bahar-Nihal Candan kardeşler ve Özge Bitmez ile gece eğlenmeye gitmişti. Önce bir mekanda eğlenen grup, ardından Yenenler'in evine geçmişti.

O dönem Aslı Enver ile aşk yaşayan Murat Boz, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, haberlerin görüldüğü gibi olmadığını orada kalabalık bir grupla eğlendiklerini belirtmişti.

Geçtiğimiz aylarda Murat Boz ve Eser Yenenler ile bir eğlencede görüntülenmeleriyle ilgili konuşan Nihal Candan, "O dönem 19-20 yaşındaydım ve 'Bu konunun üstesinden gelebilir miyim?' diye çok düşündüm. Kendimden ödün vermemek için de sustum. Beni bilen biliyor, tanıyan tanıyor. O gece ile ilgili kesinlikle yanlış bir şey yoktu. Herkesi zan altında bıraktılar. Tabii olay sonrası hepimiz depresyona girdik. Benim susma sebebim onların kariyeriyle alakalıydı, onlar ünlü arkadaşlarımız. Yanlış yaptığımız hiçbir şey yok. Kimsenin ilişkisini bozmadım, yanlış diyaloğum olmadı" demişti.

Milliyet Magazin