Bursa
Çok Bulutlu
18.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Nikola Gjorgiev İnegöl Belediye’de

Spor , 28 Temmuz 2020 Salı, 17:02

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, Alman ekiplerinden VFB Friedrichshafen takımından Makedonya Milli Takımı oyuncusu pasör çaprazı Nikola Gjorgiev’i transfer etti.

Nikola Gjorgiev İnegöl Belediye’de
Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine, İnegöl Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Alper Taban ile yönetim kurulu üyesi Yasin Altuntepe katıldı.

Başkan Taban, şunları söyledi: “Efeler Ligi’nde bugün yine yabancı oyuncumuzla sözleşme imzalıyoruz. Nikola Gjorgiev Makedonyalı pasör çaprazı oyuncumuzla anlaşmamızı gerçekleştireceğiz. Arkadaşımız 1988 doğumlu 196 cm boyunda ve Türkiye’de de 4 yıl Maliye takımında görev yaptı. Yine Avrupa’da en iyi smaçör, en iyi pasör olarak elde ettiği değerler var. Almanya’da, Japonya’da, Polonya’da, Fransa, İtalya, Sırbistan ve Makedonya gibi ülkelerin takımlarında da görevler yaptı. İnşallah bu dönemde de takımımıza güç katacağına inancımız tamdır.

GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

Nikola Gjorgiev ise “Bu hoş karşılama için herkese çok teşekkür ediyorum. İnegöl’de olduğum içinde çok mutluyum. Bana bir aile gibi davrandılar. Önümüzdeki sezonda güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Çünkü takım çok iyi antrenörler çok iyi. Birlikte bu sezonda güzel işler çıkaracağımıza inanıyorum ve İnegöl halkını mutlu edeceğimizi düşünüyorum” dedi.