Bursa
Çok Bulutlu
19.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Nilüfer Belediyesi’nden sınav günü engelsiz ulaşım

Bursa , 15 Kasım 2020 Pazar, 12:19

Nilüfer Belediyesi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (EKPSS) katılan bireylere, ulaşım desteği verdi.

Nilüfer Belediyesi’nden sınav günü engelsiz ulaşım
Talepte bulunan bireyleri evlerinden alarak sınav merkezlerine ulaştıran Nilüfer Belediyesi, sınavın ardından da tekrar evlerine götürdü.

Engelli bireylerin her zaman yanında olan Nilüfer Belediyesi, sınav gününde de yardımlarına koştu. Nilüfer Belediyesi, pazar günü yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (EKPSS) katılan engelli bireylerden talep edenlere, ulaşım kolaylığı sağladı.

[caption id="attachment_58618" align="alignnone" width="1200"] NİLÜFER BELEDİYESİ, ENGELLİ KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI'NA (EKPSS) KATILAN BİREYLERE, ULAŞIM DESTEĞİ VERDİ. TALEPTE BULUNAN BİREYLERİ EVLERİNDEN ALARAK SINAV MERKEZLERİNE ULAŞTIRAN NİLÜFER BELEDİYESİ, SINAVIN ARDINDAN DA TEKRAR EVLERİNE GÖTÜRDÜ. (İHA/BURSA-İHA)
Nilüfer Belediyesi, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (EKPSS) katılan bireylere, ulaşım desteği verdi. Talepte bulunan bireyleri evlerinden alarak sınav merkezlerine ulaştıran Nilüfer Belediyesi, sınavın ardından da tekrar evlerine götürdü.[/caption]

Sınava katılacak olan bireyler, yapılan duyuru üzerine sınav öncesinde Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nü arayarak, servis talebinde bulundu. Sınav günü Nilüfer Belediyesi Bizim Ev Engelliler Sosyal Yaşam Destek Merkezi’nin özel donanımlı araçları ve görevli personel de, belirlenen saatlerde engelli bireyleri evlerinden alarak, Nilüfer’in yanı sıra diğer ilçelerde de yer alan sınav merkezlerine ulaştırdı. Sınavın ardından merkezlerden alınan engelli bireyler, sorunsuz bir şekilde tekrar evlerine götürüldü. Servis hizmeti sayesinde ulaşım stresi yaşamadıklarını belirten vatandaşlar, sağlanan destek için Nilüfer Belediyesi’ne teşekkür etti.