Bursa
Çok Bulutlu
10.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Nisa paylaştı, Barış Murat Yağcı'dan yorum gecikmedi

Magazin , 12 Eylül 2020 Cumartesi, 20:39

Geçtiğimiz temmuz ayında final yapan 'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasından sonra da görüşmeye devam eden Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı, son dönemde adlarından sıkça söz ettiriyor. Aşk yaşadıkları iddia edilen ikili, paylaşımlarıyla sosyal medyada da gündem oluyor.

Nisa paylaştı, Barış Murat Yağcı'dan yorum gecikmedi
Survivor yarışması sonrası 'aşk mı yaşıyorlar?' sorusuyla sık sık haber olan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, son olarak Çeşme’de görüntülenmişti.


İzmirli olan oyuncu, Nisa’yı babasının Alaçatı’da bulunan kumru dükkanına götürerek babasıyla tanıştırmıştı. Oğlunu ve Bölükbaşı’nı karşılayan baba Güven Yağcı, Bölükbaşı ile tokalaşarak tanışmıştı.Hep beraber yemek yiyen Bölükbaşı ile Yağcı Ailesi, saatlerce sohbet ederek zaman geçirmişti.Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan ikilinin, yaptığı her paylaşım ve yorum da gündem oluyor.

"KALBİM VE RUHUM AYNEN BURASI GİBİ"'Survivor' yarışmasıyla üne kavuşan Nisa, Instagram'da son paylaştığı fotoğrafa “Kalbim ve ruhum aynen burası gibi” notunu düştü.

Barış Murat Yağcı, yaklaşık 400 bin beğeni alan Nisa'nın paylaşımına, oyuncak ayı emojisi ile yorum yazdı.

Nisa ve Barış, geçtiğimiz günlerde Çeşme'de sarmaş dolaş görüntülenmişti. Bu an, 'aşk iddialarını güçlendiren kare' olarak yorumlanmıştı.