Bursa
Çok Bulutlu
17.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

"O bizim altın çocuğumuz"

Spor , 13 Nisan 2021 Salı, 10:28

Neymar takım arkadaşı Kylian Mbappe hakkında övgü dolu sözlerle bahsederken takımdaki geleceğiyle ilgili bazı sinyaller veriyor.

"O bizim altın çocuğumuz"

Neymar, Paris Saint-Germain'de hücum ortağı Kylian Mbappe hakkında övgü dolu sözlerle bahsetti ve Fransız yıldızın sözleşme uzatabileceğine dair iddialara ağırlık kazandırdı.

Brezilyalı yıldız 2017 yılında Paris Saint-Germain'e katılsa da geleceğiyle ilgili çok fazla spekülasyon vardı.

Bu sezon Barcelona'ya döneceği iddia edilen Neymar, Fransa'nın başkentinde rahat ve Mbappe ile mutlu görünüyor.

France Football'a konuşan Neymar, "Bana 'Fransız olmak' ile ilgili çok şey öğretti. Fransız zihniyetini açıkladı." diyor.

"Uyum sağlamış olmamı ona borçluyum ve bu nedenle burada olmaktan mutluluk duyuyorum."

"Her şeyden önce karakterinden çok etkilendim. Kylian çok düşünceli, her zaman mutlu, kibar ve herkese karşı nazik. Çok güzel bir insan. Bu yüzden ilk andan itibaren çok iyi anlaştık."

"Sonrasında tabii ki onu antrenmanlarda izledim, hızını, top sürme repertuarını, zekasını ve gelişmeye devam etmek için alçakgönüllülüğünü gözlemleme fırsatım oldu. O anda kendi kendime dedim ki: "O bizim altın çocuğumuz!"

"Hız tek başına hiçbir şey ifade etmez. Doğru kullanmak için akıllı olmalısın ve Kylian öyle. O sadece çok zeki ve hızlı değil, aynı zamanda repertuarı geniş, yetenekli bir oyuncu."