Bursa
Çok Bulutlu
20.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

O kadın olabilmek için çok şey feda ettim

Magazin , 10 Aralık 2020 Perşembe, 15:37

Son dönemde Miami'de aldığı evle magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. "O kadın olabilmek için çok şey feda ettim" diyen Subaşı'nın gönderisine binlerce yorum geldi.

O kadın olabilmek için çok şey feda ettim

Şeyma Subaşı, TV8'in patronu Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra Miami'deki eski evinden de olmuştu.

Ünlü yapımcıdan boşandıktan sonra Miami'deki yerleşik hayatından olan sosyal medya fenomeninin, alıştığı hayatına dönüş için flaş bir hamlede bulunduğu iddia edildi.

Miami'yi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren 30 yaşındaki sosyal medya fenomeninin, oradan bir ev satın aldığı konuşuluyor.

"İLK GECEMİZ"

Kızı Melisa ile bir fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı'nın, "Miami'de yeni evimizde ilk gecemiz. Çok mutluyum" mesajını yazması dikkat çekti.

Şu sıralar Miami'deki evinde vakit geçiren Şeyma Subaşı, oradan yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Şeyma Subaşı mesajında şunları söyledi; "Ben güçlü bir kadınım. Hayatımda beni vuran her şeyi kendi başıma hallettim. Uyumak için ağladım. Kendimi topladım ve gözyaşlarımı sildim. Beni kıran şeylerle büyüdüm. Gün geçtikçe güçleniyorum ve bunun için ALLAH'a teşekkür etmeliyim."

"Hikayemi bilmiyorsun, o kadın olmak için çok şey feda ettim ve şimdi bağımsızım, güçlüyüm, güçlü bir anneyim!" diyen Subaşı sözlerini şöyle sonlandırdı; "Olumlu bir hayat yaşamak, kendi tarzım! Bunu yeni takipçilerime söylüyorum; burada sadece iyi hisler göreceksiniz. Nazar Değmesin."

Geçtiğimiz hafta Melisa'yı çok özleyen Subaşı, "Son 5 gün. Lütfen annene geri dön ikizim, küçük kız kardeşim, bebeğim, kızım, her şeyim" notunu yazmıştı.

"PARALARDAN BAHSEDİYOR" YORUMU

Kızıyla olan fotoğraflarına gelen "Geliyorum derken paralardan bahsediyor" şeklindeki yorum, Şeyma Subaşı'nı sinirlendirdi.

KÜFÜR ETMİŞTİ

Takipçisinin yorumuna cevap veren fenomen, "Tam kuş beyinli ya. Sen ve senin gibi yorum yapan, konuşan ve düşünenler hepiniz salak, kuş beyinlisiniz. İyi ki sizin gibilerle hiç karşılaşmıyorum. Aynı yerlerde bulunmuyorum. Hazımsız, mutsuz, doyumsuz, klavye kahramanları sizi kuş beyinliler. Cidden hala devam mı pis pis yorumlara. Bir si..... gidin profilimden ya" ifadelerini kullandı.

Fenomen, Miami tatilinde çekilen pozlarını sık sık Instagram hesabından takipçilerini beğenisine sunuyor.