Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

O kadın yine ortaya çıktı! Maske tartışması...

Asayiş , 04 Şubat 2021 Perşembe, 15:10

Kahramanmaraş'ta polislerle tartışan, güzellik merkezi çalışanlarını tehdit eden ve gittiği çay bahçesinde garsonlara kül tablası fırlatan Gülcan Ç. yine rahat durmadı. Maske nedeniyle bindiği halk otobüsünde karmaşa çıkartan Gülcan Ç.'nin o anları kameraya yansıdı.

O kadın yine ortaya çıktı!  Maske tartışması...

Bir çay bahçesinde garsonlarla tartışan, daha sonra maske takmadığı gerekçesiyle kendini uyaran polislere zorluk çıkaran ve ardından bir güzellik merkezinin çalışanlarıyla kavga ederek gündemden düşmeyen Gülcan Ç., bu kez de halk otobüsünde yolcularla yaptığı maske tartışmasıyla gündeme geldi.

TARTIŞMA ANLARI KAMERADA

Tartışma anları bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Yolcularla tartışma sırasında telefon görüşmeleri de yapan Gülcan Ç.'nin, bir sonra halk otobüsünden indiği öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz aylarda bir çay bahçesinde maske takmadığı için olay çıkaran Gülcan Ç., polisin denetimler sırasında kendisini uyarmasına "Artistliğiniz kime" şeklinde tepki vermişti. Çıkardığı taşkınlıkla akıllarda kalan kadın, ardından gittiği güzellik merkezinde olay çıkarıp çalışanları tehdit etmişti.

Bununla da yetinmeyen Gülcan Ç., en son da gittiği bir çay bahçesinde garsonların kafasına kül tablası fırlatınca, hakkında işlem başlatılmıştı.