Bursa
Parçalı Bulutlu
19.2°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Oğuzhan Koç, aşkını itiraf etti

Magazin , 05 Ocak 2021 Salı, 09:34

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Alaçatı'da yeni yılı birlikte karşılayan çift, sonunda aşklarını itiraf etti.

Oğuzhan Koç, aşkını itiraf etti

Son aylarda sürekli birlikte olduğu iddia edilen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un, yeni yılı birlikte karşıladığı ortaya çıktı. Ünlü çiftin, yılbaşında Alaçatı'da olduğu öğrenildi.

Çeşme'de gözlerden uzak tatil yapan sevgililerin fotoğrafları çekilince ilk olarak Demet Özdemir cephesinden itiraf geldi. Özdemir, "Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık" ifadelerini kullandı.

Hatta bu sözlerin ardından Özdemir'in arkadaş olduğu Koç'un eski sevgilileri Yağmur Tanrısevsin ve Zeynep Koçak, ünlü oyuncuyu Instagram'dan takip etmeyi bıraktı.

Bir itiraf da Oğuzhan'dan

Tüm bu yaşananların ardından Oğuzhan Koç da sosyal medya hesabından aşkını ilan etti.

Oğuzhan Koç, Demet Özdemir'le ilgili, "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şuan Demet'le güzel bir sürecin arifesindeyiz. Herkese iyi geceler dilerim" açıklamasını yaptı.

Öte yandan Özdemir, geçtiğimiz yıl bir eğlence mekanı çıkışında Oğuzhan Koç ile görüntülenmiş ancak haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlamıştı. Oğuzhan Koç'un beş yıllık ilişkisini bitirdiği Yağmur Tanrısevsin ile Demet Özdemir ise yakın arkadaş.