Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Okan Kurt, 'Survivor'a gidecek mi? Demet Akalın açıkladı

Magazin , 12 Aralık 2020 Cumartesi, 13:44

Demet Akalın, eski eşi Okan Kurt'un (38), geri sayıma başlanan 'Survivor 2021'e katılacağı iddiasına cevap verdi. Ünlü popçu, yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı ile yaptıkları görüşmeyi anlattı.

Okan Kurt, 'Survivor'a gidecek mi? Demet Akalın açıkladı

Önceki gün Güneşli'de hizmete giren bir mobilya firmasının açılışına katılan Demet Akalın, "Eşyaları değiştirmeyi düşünüyoruz. Patrona pahalıya patlayacak" diyerek espri yaptı.

Alışverişe düşkünlüğüyle bilinen şarkıcı, "Genelde her şeyimi yurt dışından alıyorum ama son birkaç senedir Türkiye'de alışveriş yaptığım markalar var. Günlük yaşamımda, sahnede parıltıyı seviyorum ama evde sadelikten yanayım. Benim için salonda oturup televizyon seyretmek en büyük konfor. Annem hiç salona sokmazdı, misafir geldiği zaman açılırdı. Bizde tam tersi. Hira'nın arkadaşları geldiği zaman koltukların üzerinde tepiniyorlar. 'Aman o dökülecek, bu dökülecek' şeylerim kalmadı" ifadelerini kullandı.

OKAN KURT, SURVİVOR'A KATILACAK MI?

Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt'un, 'Survivor 2021'de mücadele edeceği iddia edilmişti. 48 yaşındaki popçu, Okan Kurt'un kızları Hira nedeniyle Survivor'a katılamayacağını açıkladı.

Akalın, "Okan'ın Survivor'da olmasına çok istedik ama Hira engeline takıldı. Sanırım gidemeyecek. Hira, 'Bir daha seninle ömür boyu konuşmam' dedi. Acun Bey beni ilk aradığında zaten gitmesini çok istiyordum. Okan da kendini denemesi açısından gitmek istiyor. Okan ile karakterlerimiz hep kazanmak üzerine. Allah korusun beş ay falan kalır, onun için çok zor. 13-14 yıldır sıkı bir 'Survivor' izleyicisiyim. İki hafta gitseydi iyi olurdu, nefes alırdım" dedi.