Bursa
Çok Bulutlu
14.9°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Önce eşyaları fırlattı sonra kahvaltısını yaptı

Gündem , 28 Eylül 2020 Pazartesi, 17:05

İzmir’de bir vatandaş evdeki eşyaları sokağa attı, ardından pencerenin kenarında kahvaltısını yaptı

Önce eşyaları fırlattı sonra kahvaltısını yaptı
İzmir’in Karabağlar ilçesinde, psikolojik sorunları olduğu iddia edilen bir şahıs, evdeki eşyaları sokağa attı, bıçakla tehdit edip bir yandan da pencerenin kenarında kahvaltısını yaptı.

Olay, Karabağlar ilçesi Uğur Mumcu Mahallesi 5654 sokakta meydana geldi. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Ş.Y., evinin penceresinden sokağa eşyalar atmaya başladı. Evdeki kıyafetleri de yakarak sokağa atan şahıs, eline aldığı bıçakla çevredeki insanlara hakaretler ve tehditler yağdırdı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve 112 sağlık ekipleri geldi.

İtfaiye ekipleri, şahsın bulunduğu pencerenin altına hava yastığı açarak atlama ihtimaline karşı tedbir alırken, bir yandan da şahsın bulunduğu evin kapısını açmaya çalıştı. Bu sırada Ş.Y., pencerenin kenarına kahvaltılık malzemeler getirerek yemek yedi diğer yandan da çayını içti. Ş.Y yaklaşık yarım saatlik çabanın ardından eve giren polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen şahıs, işlemlerin ardından hastaneye sevk edildi.