Bursa
Çok Bulutlu
14.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Onur Market'ten Bursaspor'a bir destek daha

Bursaspor , 27 Haziran 2020 Cumartesi, 13:44

2019-2020 Futbol sezonunda Bursaspor Futbol A takımının forma kol sponsorluğunu üstlenene Onur Marketler Grubu desteğini sürdürmeye devam ediyor.

Onur Market'ten Bursaspor'a bir destek daha
Bursaspor'a hem marka, hem kol, hem de gıda sponsoru olan Onur Marketler Grubu, Timsah Arena'dan loca alıp 1 deplasmana da sponsor olmuş ve marketlerinde lisanslı Bursastore ürünleri satışına başlamıştı. Ayrıca her ayın 16'sında personeli Bursaspor forması ile çalışırken o güne özel indirimler de yapılıyor.

Yeşil-beyazlı takımın ligin 30. haftasında Timsah Arena'da oynadığı Adanaspor karşılaşmasında maraton tribününe dev bir pankart asıldı. Pankartta "Şampiyonluk yolunda başarılar dileriz" ifadeleri yer aldı.

 

ONUR MARKETLER GRUBU'NUN BASIN AÇIKLAMASI ŞÖYLE

Bursa’nın lider perakende markası olan Onur Market, Bursaspor’u şampiyonluk yolunda yalnız bırakmadı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Covid-19 tedbirleri kapsamında taraftar girişine izin vermediği bu süreçte Onur Market, Süper lige çıkma mücadelesinde zorlu sınavlardan geçecek olan Bursaspor’a destek mesajı içeren dev pankart ile staddaki yerini alarak şampiyon takımı desteklemeyi sürdürdü.

Onur Market, sezon başında Bursaspor Kulübü ile imzaladığı kol sponsorluğu anlaşmasının yanı sıra Bursaspor’un evinde ağırladığı Adanaspor maçı öncesi stada yerleştirdiği 580 metrekarelik ve 500 kiloyu bulan dev pankart ile takıma moral ve destek verdi. 26 Haziran Cuma günü Bursa’ da sessiz oynanan maçta "şampiyonluk yolunda başarılar dileriz" yazılı pankartla şampiyon takımının yanında olduğunu gösterdi.

Maç öncesi açıklamada bulunan Onur Market Ticaret ve Operasyonu Müdürü Onur Özen: "Bursa'mızın sembolü ve şehrimize süper ligde şampiyonluk sevinci yaşatan Bursaspor'umuzun her zaman yanındayız. Bursa'nın öncü kurumlarından biri olarak şehir ekonomisine ve istihdamına katkı sağlarken, şehrimizin kültürel ve sportif değerlerini de desteklemeyi sürdürüyoruz. Pandemi sürecinde sağlık tedbirleri kapsamında sessiz oynanan bu maçta Bursaspor'umuza yalnız olmadığını göstermek istedik. " dedi. Onur Market sunduğu avantajlı fiyatlar ve dönemsel kampanyalar ile Bursalılara hizmet vermeye devam edecek.