Bursa
Çok Bulutlu
17.6°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Onur Tuna'nın sevgilisi de oyuncu çıktı

Magazin , 16 Nisan 2021 Cuma, 13:26

Rol aldığı Mucize Doktor dizisiyle adından söz ettiren oyuncu Onur Tuna'nın gizemli sevgilisi ortaya çıktı. Tuna, meslektaşı Elif Doğan ile aşk yaşıyor.

Onur Tuna'nın sevgilisi de oyuncu çıktı

Fox Tv'de yayınlanan Ferman karakteriyle son dönemin popüler oyuncuları arasında gösterilen Onur Tuna'nın özel hayatı oldukça merak ediliyordu. 35 yaşındaki oyuncunun meslektaşı Elif Doğan ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Onur Tuna'nın Yasak Elma dizisinde rol arkadaşı olan Sevda Erginci, bu ilişkinin mimarıymış.

"DELİDOLU VE KISKANCIM"

Ünlü oyuncu Onur Tuna, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda, 'İlişkilerinde nasılsın?' sorusuna şu cevabı vermişti: "Delidolu ve kıskancım. Ama bu 'Bunu giyemezsin' tarzında değil. Bunu daha tatlı yollarla yapan biriyim. Bir kadın da bence bunu ister. Sahiplenilmek, merak edilmek... Ben de öyleyim, merak edilmek isterim yoksa neden ilişki yaşayayım ki? Birinin beni sahiplendiğini bilmek güzel. Gerçek sahiplenme varsa biraz fedakar olman gerekiyor. Kolay değil ilişki yaşamak. O yüzden izole olman gerekiyor. İnsanlar birbirini yanlış algılıyor. Bunun ilişkiye zararı var."

"AŞK BİR TAKINTIDIR"

Tuna, "Aşkı nasıl tanımlarsın?" sorusuna ise, "Aşk bir takıntıdır. Dokunduğun, birlikte uyuduğun, vakit geçirdiğin, hormonlarınla yaklaştığın birini alışkanlık haline getirirsin. Aşk başta yoğun başlar sonra dengeye oturur. O an aşkın bittiğini düşünmek büyük hata. Olay dengeye oturuyor, biten bir şey yok. Bitse zaten herkes birbirinden gider" demişti.