Bursa
Çok Bulutlu
10.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Onur Ünlü hayatını satıyor

Magazin , 14 Ağustos 2020 Cuma, 12:15

Yönetmen ve senarist Onur Ünlü ‘hayatimisatiyorum.com’ isimli internet sitesinde kendisine ait eşyaları satmaya başladı.

Onur Ünlü hayatını satıyor
Oyuncu Hazar Ergüçlü’nün yönetmen ve senarist sevgilisi Onur Ünlü, ‘hayatimisatiyorum.com’ isimli internet sitesinde kendisine ait eşyaları satmaya başladı. Onur Ünlü, sitenin ‘hakkında' kısmında yaptığı açıklamada, “Hayatımı satıyorum nedir?” sorusuna, “Onur Ünlü'nün yaşamı, ölümü ve sonrası da dahil olmak üzere hayatına dair tüm maddi manevi değerlerin satışıdır” ifadelerine yer verdi.

Ünlü, internet sitesinde, Altın Portakal ödülünü, ‘Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi’ filminde kullanılan klaket ve ‘Kırık Kalpler Bankası’ filminin ilk ve tek orijinal afişinin yanı sıra “Onur Ünlü'ye ait nesnelerle dolu sürpriz kutu” ismiyle bir adet kutu ile üzerinde “Saçma zamanla anlam kazanır” yazan bardak gibi bir çok ürünü satışa koydu. Sitedeki bazı ürünler açık artırmayla, bazıları ise sabit fiyatla alıcısını bekliyor.İLGİ ÇEKTİ

Sitenin ana sayfasında, "Onur Ünlü'nün nesi var nesi yok satın almak istemez misiniz? İster, sabit fiyatlı ürünlere parayı tak diye yapıştırın! İsterseniz açık artırmaya girip, en iyi fiyatı verin ve ürünü kapın! Belki de Onur Ünlü komple sizin olur, kim bilir?” yazısı yer aldı. Onur Ünlü babasının 65 Yaş Üstü Kartı’nı satışa çıkardı. Onur Ünlü'nün kurduğu internet sitesi sosyal medyada da ilgi çekti.