Bursa
Parçalı Bulutlu
14.8°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Orlando Bloom'un eski eşi Miranda Kerr'den Katy Perry'e mesaj

Magazin , 14 Ekim 2020 Çarşamba, 11:42

Ağustos ayında aktör Orlando Bloom'dan ilk bebeğini dünyaya getiren şarkıcı Katy Perry, emzirme döneminde olmasıyla ilgili esprili bir sosyal medya paylaşımı yapınca, ona destek mesajı, Bloom'un eski eşi Miranda Kerr'den geldi. Kerr, Perry'e "Seni seviyorum" dedi.

Orlando Bloom'un eski eşi Miranda Kerr'den Katy Perry'e mesaj
İki ay önce Orlando Bloom ile kızı Daisy Dove'u kucağına alan Katy Perry, birkaç gün önce iş hayatına geri döndü.

Perry, sosyal medya hesabından esprili bir paylaşımda bulunarak emzirme dönemiyle ilgili, "Süt anne işe döndü. Sürekli 'mö'lüyor" ifadelerini kullandı.

35 yaşındaki şarkıcının gönderisine, Bloom'un eski eşi manken Miranda Kerr de "Aman Tanrım harikasın. Seni seviyorum" şeklinde yorum yaptı. Kerr'in mesajı binlerce beğeni aldı.

Avustralyalı model Miranda Kerr ile Orlando Bloom, üç yıllık evliliklerini 2013'te sonlandırmıştı. İkilinin, Flynn adında bir oğlu bulunuyor. Kerr, daha sonra iş insanı Evan Spiegel ile 2017'de nikah masasına oturdu. Çiftin iki oğlu var.

Katy Perry ve Orlando Bloom da geçtiğimiz yıl evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştı. Ancak ikili, milyonlarca insanın yaşamını altüst eden koronavirüs salgını nedeniyle düğünlerini iptal etmişti.
Perry, daha önce de şarkıcı Russel Brand ile 2 yıl süren evliliğini 2012'de bitirmişti.

Öte yandan Katy Perry, Orlando Bloom'dan ilk çocuğu Daisy Dove'u ağustos ayında kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı.