Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Örnek çift: Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu

Magazin , 14 Ocak 2021 Perşembe, 10:35

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, evinin önüne sokak hayvanları için kulübe yaptırdı. Oyuncu çift, minik dostlar üşümesin diye kulübenin içine de battaniye koydu.

Örnek çift: Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu

Hayvansever kimliğiyle bilinen Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, yaptıkları hareketle takdir topladı. Çiftin, Sarıyer'deki evlerinin önüne sokak hayvanları için kulübe yaptırdığı görüldü.

Yaptırdıkları kulübenin içine battaniye de koyan ünlü oyuncular, eksilen su ve mamaları, her gün tamamlıyor.

Geçtiğimiz ekim ayında kızları Lalin'i kucağına alan Kobal ve İmirzalıoğlu'nun, başka bölgelere de barınak yaptırdığı öğrenildi.

Evlerinde köpek ve kedi de besleyen ikilinin, sokakta gördüğü yaralı hayvanları ise veterinere götürüp, tedavi ettirdikleri de ortaya çıktı.

2016 YILINDA EVLENDİLER

Ünlü çift 14 Mayıs 2016'da Cunda'da dünyaevine girmişti. Kıvanç Tatlıtuğ - Başak Dizer, Özge Özpirinççi, Burak Özçivit - Fahriye Evcen, Berguzar Korel ve Barış Falay davetliler arasındaydı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz ekim ayında kızları Lalin'ı kucaklarına almıştı.

Kenan İmirzalıoğlu "Kızımla hayatım bambaşka bir noktaya taşındı. 15 yıl önce gerçekleşseydi, aynı anlayışta mı olurdum, emin değilim. Yaş itibariyle daha iyi gözlemleyebiliyorum. Lalin'i kucağıma alınca, tamamlandık hissi geldi" açıklamasını yapmıştı.

"ANNELERE SAYGIM ARTTI"

46 yaşındaki oyuncu, 2016'da hayatını birleştirdiği Sinem Kobal için de şunları söylemişti: "Doğru zamanda nikah masasına oturdum. Evlilik için özellikle erkek hazır olmalı. Eğer benim gibi eşinizi bulduysanız, evlilik mükemmel. Kendimi daha güçlü ve iyi hissediyorum. Lalin'den sonra Sinem'e ve tüm annelere saygım beş kat arttı."