Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Osman Uçar “Bursaspor bizim genel değerimiz”

Bursa , 08 Temmuz 2020 Çarşamba, 20:24

Nilüfer Belediye Meclisi’nde konuşan İYİ Parti Nilüfer Meclis üyesi ve eski Nilüfer İlçe Başkanı Osman Uçar, “Ben bütün meclis üyesi arkadaşlarımıza Bursaspor’un maket ve maske kampanyasına davet ediyorum. Çünkü Bursaspor bizim genel değerimiz” dedi.

Osman Uçar “Bursaspor bizim genel değerimiz”
Nilüfer Belediye Meclisi Haziran ayı toplantısı gerçekleşti. Mecliste İYİ Parti Nilüfer Meclis üyesi ve eski Nilüfer İlçe Başkanı Osman Uçar söz aldı.

Konuşmasına şehitlere rahmet dileyerek başlayan Osman Uçar, “Cumhurbaşkanımız Merhum Süleyman Demirel’i 5. ölüm yıldönümünde minnet ve saygı ile anıyoruz. İYİ Parti adına Tuğçe kardeşime çocuklarıyla birlikte uzun ömürler diliyorum. Gökhan Dinçer kardeşimizin Büyükşehir Belediyespor kulübü başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Ayrıca belediye başkanımıza bir Bursaspor taraftarı olarak teşekkür ediyorum. Başkanımız bir kampanya başlattı ve bir maaş katkı koydu. Ben de bütün meclis üyesi arkadaşlarımıza Bursaspor’un maket ve maske kampanyasına davet ediyorum.

Çünkü Bursaspor bizim genel değerimiz. Bizler yardımcı olursa değer kazanacak, olmazsak değerini yitirecek. Ben hepinizi bu konuda hassas olmaya devam ediyorum. Çünkü Bursaspor düştüğü zaman Bursa düştü, el birliği ile tekrar bir üst lige çıkaracağız. Belediyemizin 33. Yılı münasebetiyle buruk da olsa kutlamamız belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz, muhtarlarımız, çalışanlarımız ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Rahmete kavuşanlara da Allah’tan rahmet, hayatta olanlara da sağlıklı ömürler diliyoruz. Meclisimizin Nilüferimize, Bursamıza İYİ Parti adına hayırlar getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu