Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Otoparkta sinir krizi... Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural arasında sert kavga!

Magazin , 14 Mart 2021 Pazar, 10:56

Kaan Tangöze ve 2018 yılında dünyaevine girdiği Kıvılcım Ural arasında sular durulmuyor. Ünlü çift, gittikleri AVM'nin otoparkında sert bir kavgaya tutuştu.

Otoparkta sinir krizi... Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural arasında sert kavga!

Zaman zaman kavga haberleriyle gündeme gelen Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural arasında son kavga bir AVM'de yaşandı. Çift, geçtiğimiz günlerde birlikte gittikleri Zorlu AVM'nin otoparkında tartışma yaşadı.

ALIŞVERİŞ TORBALARINI FIRLATTI

Hürriyet'in haberine göre; sinirlenen Kıvılcım Ural elindeki alışveriş torbalarını yere fırlatıp yeniden AVM'ye döndü. Kaan Tangöze ise aracına binerek oradan ayrıldı.

Kaan Tangöze, 2018 yılında dünyaevine girdiği Kıvılcım Ural ve çocuklarıyla birlikte Emirgan'daki bir kafenin önünde verdikleri yemek molası sırasında objektiflere takılmıştı.

"HEP EVDEYİZ"

Tangöze'nin Seçkin Piriler'le olan evliliğinden dünyaya gelen iki oğlu ve kızları İlayda ile otomobilde görüntülenen Kıvılcım Ural, "Pandemi nedeniyle hep evdeyiz, her şey yolunda. Bazen müzik yapıyoruz. Çocuklarla güzel vakit geçiriyoruz. Yakında Kaan'ın albümü çıkıyor" demişti.

İddiaya göre yazın başında Kıvılcım Ural'ın Bodrum tatili de tatsız bitti. Koronavirüs nedeniyle tüm sağlık tedbirlerini alan Ural, eşinin maske takmadan yürüyüşe çıkmasına sinirlenerek İstanbul'a döndü.

EŞİNE KIZDI, İSTANBUL'A DÖNDÜ

Kaan Tangöze'nin gece yürüyüşüne çıkacakları sırada maske takmadığını gören Ural, eşine 'Kızımı ve beni riske atmaya hakkın yok' diyerek sitem etti. Tangöze'nin umursamaz tavırlarını sürdürmesi üzerine eşyalarını toplayan Ural, kızını da yanına alarak İstanbul'a döndü.

2016 YILINDA BOŞANDILAR

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, Seçkin Piriler ile 2010 yılında ile dünyaevine girmişti. Hakan ve Volkan adından iki erkek çocuğu olan eski manken, eşinin kendisini Kıvılcım Ural ile aldatmasının ardından 2016 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı.

MİLLİYET MAGAZİN