Bursa
Kum veya Toz Taşınım
15.5°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Ottoman Grup’tan Bursaspor’a destek

Spor , 06 Ekim 2020 Salı, 18:47

Ottoman Grup bünyesinde hazırlanan 2 bin 250 adet antimikrobiyal yüz maskesi bugün Bursaspor Kulübü’ne teslim edildi.

Ottoman Grup’tan Bursaspor’a destek
Bursaspor Kulübü’ne destek olmak amacıyla Ottoman Grup bünyesinde bulunan Ottoman Boya Apre & Baskı Fabrikasında üretilen 500 adet yeşil, 500 adet beyaz, 500 adet hâki kamuflaj forma modeli, 500 adet yeşil-beyaz damalı forma modeli ve 250 adet beyaz ince çizgili forma modelleri taraftara sunulmak üzere Bursastore mağazalarında forma alana hediye edilmesi için kulübe teslim edildi.

Ottoman Grup bünyesinde yer alan Otto Medya A.Ş. Genel Müdürü Adnan Batır, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ile bir araya geldi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ile bir araya gelen Adnan BatırOttoman Grup adına Vedat Kantar ve Hakan Dinçtürk’ün sizlere çok selamları var. Luno Tekstil’den Levent Tümer’in de selamlarını getirdim. Ottoman Grup adına formalarımız ile aynı tasarımda olan 2 bin 250 adet maskemiz ve Luno Tekstil’in ürettiği 1000 adet hâki kamuflaj desenli maskeyi kulübümüze teslim ediyoruz” dedi.Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ise “Ottoman Grup bizim her zaman yanımızda olan çok değer verdiğimiz bir kuruluş. Vedat Bey ve Hakan Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Bu maskeler üretilirken bizim kendilerinden adet anlamında bir talebimiz olmadı. İhtiyacımız olduğunda da bizim talebimizi yine karşılayacaklarından hiç şüphemiz yok. Çok teşekkür ediyorum. Levent Bey de bize 1000 adet maske ile destek oldu. Kendisinin de bizim ihtiyacımız olduğunda yine taleplerimizi karşılayacağını biliyorum. Bu güzel kreasyonlar, formalarımız ile bir bütünlük sağlayacaktır. İnşallah hem bu bütünlüğü hem de camianın bütünlüğünü en kısa sürede tamamlar başarılı günlere yelken açarız. Milli takım maçı nedeniyle verilen arada kampımız süresinde iyi hazırlanıp oynayacağımız üç maçı da kazasız geçirirsek bizim için güzel olacaktır. Ziyaretiniz ve destekleriniz için teşekkür ediyoruz.” dedi.