Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
15.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Öykü Çelik: Ünlüyüz diye zengin sanıyorlar

Magazin , 25 Aralık 2020 Cuma, 13:56

Geçtiğimiz günlerde yaptığı 'mini etek' açıklamasıyla gündem olan oyuncu Öykü Çelik, hakkında bilinmeyenlerini anlattı.

Öykü Çelik: Ünlüyüz diye zengin sanıyorlar

Çelik, "Ben kiramı ödeyebilmek için kredi çektiğimi biliyorum. Bu tecrübeleri de yaşadım" dedi.

33 yaşındaki oyuncu Öykü Çelik, Mennan Şahin'in Youtube'da yayınlanan 'Masa' programına konuk oldu. Oyuncu, hayatı ve kendisiyle ilgili merak edilenler hakkında konuştu.

Çelik son zamanlarda yaşadıkları ile ilgili; "İki olay yaşadım üst üste... İlkinde olmamam gereken bir yerdeydim 'Covid parti' denilen... Parti çıkışı çok kötü bir algı oldu. Magazinciler oradaydı, partideki herkes gitti beni orada tuttular "Çıkacağım" diyorum "Çıkma" diyorlar. Dışarıdan sesler geliyor, büyük bir baskı altında kaldım" dedi.

Sözlerine devam eden ünlü oyuncu, "Oradan çıkmam da problem değil, suç ve ceza... Toplu alanda olduğum için sonuçta bir suç işlemiş bulunuyorum, çıkarken bu mahcubiyetten dolayı panikleyip saçma sapan davrandım. Montumun altına saklandım. O olaydan dolayı bir linç yedim" açıklamasını yaptı.

"Bu durumu toparlamak için gittiğim programda daha büyük bir gaf yaptım" diyen Çelik, "Hayatımda hiç böyle bir şey yaşamadım. Benim Instagram yorumlarım hep açıktır, kötü bir şey olduğunda müdahale edebileyim diye... 20 saat boyunca telefonum bir saniye durmadı, çok fazla hakaret geldi. Ben kimseyi ezerek kendini yücelten bir insan olmadım hiçbir zaman. O açıklamamda ben sanki birilerini ezip kendimi daha bir şey gösteriyormuşum gibi bir algı oldu. Genel konuşmanın içerisinde o konuşma amacına ulaşıyor, aslında orada ezdiğim insan benim. Ama magazin programlarında yapılan konuşmanın bir bölümü kullanıldı" dedi.

Milliyet Magazin