Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Öykü Serter: Yasak aşk yaşadım

Magazin , 20 Kasım 2020 Cuma, 12:04

Ünlü sunucu Öykü Serter, uzun süre evli bir erkekle birlikte olduğunu itiraf etti. Serter, "Bu yuva yıkmak gibi bir durum muydu? Hayır, benden önce de o yuvada defalarca yaşanmış ilişkiler vardı" dedi

Öykü Serter: Yasak aşk yaşadım
Öykü Serter, Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalına konuk oldu. Bilinmeyenlerini anlatan sunucu çarpıcı bir itirafta bulundu. Serter, evli bir erkekle aşk yaşadığını açıkladı. Sunucu, "Medeni durumu ilişki yaşamaya müsait olmayan bir erkekle çok uzun süre birlikte oldum ama yuva yıkan kadın değilim. Zaten uzun süre önce çözülmüş bir yuva vardı. Benden önce yaşanmış ilişkiler vardı. " dedi.

Çok aşık olduğunu belirten Serter, "Keşke bir yuvam olsa çocuğum olsa diye hayaller kuran bir kadındım ama bu hayal balonunu patlatıp yaşananları arkamda bırakıp gittim" ifadelerini kullandı. Öykü Serter'in yasak aşk itirafı sonrasında, birliktelik yaşadığı erkeğin kim olduğu ise merak uyandırdı.

ÖYKÜ SERTER HAKKINDA

26 Şubat 1975'te Ankara'da dünyaya gelen Öykü Serter, TED Ankara Koleji, Galatasaray Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi'nde eğitim gördü.

Aynı zamanda yüzücü olan Serter, Capital Radio'da DJ olarak medya sektörüne girdi. Daha sonra Number 1 FM'de ve Cine5'teki 5T5 adlı programda görev aldı.