Bursa
Hafif Sağanak Yağışl
18.7°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Oyuncu Gülçin Santırcıoğlu'nun babası hayatını kaybetti

Magazin , 12 Nisan 2021 Pazartesi, 13:25

Son olarak Hercai dizisinde rol alan Gülçin Santırcıoğlu'nun 69 yaşındaki babası İbrahim Santırcıoğlu, hayatını kaybetti.

Oyuncu Gülçin Santırcıoğlu'nun babası hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Gülçin Santırcıoğlu'nun babası İbrahim Santırcıoğlu vefat etti. Bir süredir kalça kırılması nedeniyle tedavi gören 69 yaşındaki Santırcıoğlu'nun bu süreçte oluşan komplikasyondan dolayı kalbinin durmasıyla yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Abdullah Bulut Menajerlik sayfasından yapılan açıklamada , "Oyuncumuz Gülçin Santırcıoğlu'nun babası İbrahim Santırcıoğlu'nu 10 Nisan 2021 günü kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisine Allah'tan rahmet yakınlarına ve ailesine başsağlığı dileriz" ifadelerine yer verildi.

Ünlü oyuncunun babası bugün defnedilecek.

GÜLÇİN SANTIRCIOĞLU KİMDİR?

Gülçin Santırcıoğlu, 1977 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı Sahne Sanatları Opera Şan Bölümü mezunudur.

2005 yılında Türev sinema filmi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Elveda Rumeli dizisinde canlandırdığı Hatice karakteriyle tanınmaktadır. Doktorlar, Sensiz Yaşayamam, Bir Çocuk Sevdim, Kara Ekmek, Kırımlı, Yumurta, Oyunbozan, Hercai gibi yapımlarda yer almıştır.

Gülçin Santırcıoğlu, 170 metre boyunda, 65 kilo ve Akrep burcudur.