Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Özcan Bizati "Zalazar ile Capan iyi bir ikili oldular"

Bursaspor , 13 Ekim 2021 Çarşamba, 14:48

Bursaspor Teknik Direktörü Özcan Bizati, Lifebursa.com'un Pazartesi akşamları canlı olarak yayınlanan Taktik Masası programına telefon bağlantısı ile konuk oldu.

Özcan Bizati "Zalazar ile Capan iyi bir ikili oldular"

Adnan Batır'ın sunduğu, Çağlar Ergin'in yorumladığı Taktik Masası programında soruları yanıtlayan tecrübeli hoca "Eksiklerimizi kapatma yolunda mesafe katettik. Devamını getirmemiz gerekiyor. İstediğimiz oyunu sergilemek için biraz daha süreye ihtiyacımız var ama Boluspor maçıyla birlikte iyi oynamaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Özcan Bizati, Karagümrük ile oynanan hazırlık maçında ilk kez savunmanın göbeğinde birlikte oynayan Zalazar - Capan ikilisinin uyumuyla ilgili "Zalazar ile Capan iyi bir ikili oldular ama bu ikili bozulmayacak diye birşey yok. Daha iyi performans gösteren olduğu anda Capan bile oynamayabilir. Zalazar oynar, Cüneyt oynar, Furkan Emre oynar. Takıma girecek arkadaşlar bundan daha iyi seviyede oynamak zorunda. Artık takım belli bir seviyeye oturdu. Aldığı para, ismi ne olursa olsun oyuna girecek arkadaş daha iyi performans sergilemek zorunda. Ben isimler üzerinde durmuyorum. Sahada bana performans verecek oyuncu arıyorum" dedi.

Beypiliç Boluspor maçını kazanmak için sahaya çıkacaklarını ifade eden Özcan Hoca, "Her maçta 3 puan var. Galibiyet için mücadele edeceğiz. Taraftarlarımız takımımızı desteklemeye devam etsinler. Bu takımdan çok fazla verim alacağız. Taraftarımızın desteği çok önemli. Bizi olumlu şekilde desteklerlerse kesinlikle emin olsunlar Bursaspor hedefine ulaşacak. Ankaragücü maçında geri dönüşlerde sıkıntı yaşadık. Pazar akşamı camiamızın arzuladığı takımı izleteceğiz." dedi.