Bursa
Çok Bulutlu
10.4°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Özcan Deniz'den eski eşi Feyza Aktan'a yeni hamle!

Magazin , 28 Ocak 2021 Perşembe, 13:16

Özcan Deniz ile eski eşi Feyza Aktan arasında gün geçmiyor ki yeni bir gerginlik yaşanmasın. Bu kez de Özcan Deniz'den yeni bir hamle geldi. Deniz, Feyza Aktan'ın çocuğu ile birlikte oturduğu Zekeriyaköy'deki villa için ecrimisil davası açtı.

Özcan Deniz'den eski eşi Feyza Aktan'a yeni hamle!

Feyza Aktan, iki yıl önce anlaşmalı boşandığı çocuğunun babası Özcan Deniz hakkında, 'zincirleme şekilde kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma', 'hakaret' ve 'tehdit' suçlarından, abisi Ercan Deniz hakkında da, 'konut dokunulmazlığının ihlali', 'zincirleme şekilde yaralama', 'tehdit', 'hakaret' ve 'devletin kurum ve organlarını aşağılama' suçlarından şikayetçi oldu.

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre; bu defa Özcan Deniz mahkemeye başvurdu. Deniz, Feyza Aktan'a 5 bin liralık ecrimisil (haksız işgal tazminatı) ile şimdilik 5 bin liralık aidat bedeli davası açtı.

Ünlü sanatçı dilekçesinde, bu zamana kadar ödediği faturaların tutarının tarafına iade edilmesini talep etti.

"EVLADIM İÇİN MÜCADELE VERİYORUM"

Eski eşi oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek şikayette bulunan Feyza Aktan sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Bugüne kadar hem yazılı hem de görsel medyada herhangi bir açıklamada bulunmadım. Elimden geldiği kadar da kaçtım hep böyle şeylerden. Ancak içinde bulunduğum durum, artık bana bu açıklamayı yapma zorunluluğu hissettirdi. Öncelikle karşı tarafın bana açmış olduğu bir velayet davası var. Bundan sebeptir ki her anne gibi evladımın benden alınmaması için vermiş olduğum bir hukuk mücadelesinin içerisindeyim. Lanse edildiği gibi kimsenin kariyeriyle bugüne kadar bir derdim olmadı. Bu saatten sonra da asla olamaz" diye konuştu.