Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Özer Hurmacı devre arası kampında...

Bursaspor , 11 Nisan 2021 Pazar, 21:05

Bursaspor'da sezonun en çok eleştirilen isimlerinden olan Özer Hurmacı ile devre arası kampında yolların neredeyse ayrılma noktasına geldiği öğrenildi.

Özer Hurmacı devre arası kampında...

Bursaspor'un mevcut kadrosunun en kariyerli ve tecrübeli oyuncusu olan Özer Hurmacı'nın yeşil-beyazlı takımdaki performansı camiayı mutlu etmiyor.

Bu sezon 18 karşılaşmada forma giyen Özer 10 maçı ise kaçırdı. Yeşil-beyazlı formayla iki gol ve üç asistlik performans sergileyen Hurmacı toplamda 1083 dakika sahada kaldı.

Bursaspor'un devre arası kampını gerçekleştirdiği Belek'te yönetim kurulu üyeleri performansı nedeniyle yeterli verimi alamadıklarını belirterek Özer Hurmacı ile yolların ayrılması konusunda ortak karar aldı.

Daha sonra bu karara Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er'e ve Özer Hurmacı'ya iletildi. Genç teknik adam yönetim kurulu üyeleriyle yaptığı toplantıda ise Özer Hurmacı'ya ihtiyacı olduğunu belirtti. Bu gelişmenin ardından Bursaspor yönetimi Özer Hurmacı'ya 1 milyon 500 bin TL tutarında bir ödeme yaptı tecrübeli oyuncu takımda kaldı.