Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Özge Özpirinçci'den filtresiz poz

Magazin , 20 Ekim 2020 Salı, 11:42

Geçtiğimiz haftalarda saçlarını kestirerek, imaj değiştiren oyuncu Özge Özpirinçci, filtresiz çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı

Özge Özpirinçci'den filtresiz poz
Özpirinçci gönderisine; "Cilt bazen pürüzsüz olur, bazen kızarık, bazen sivilceli, bazen kuru, bazen yağlı, bazen donuk, bazen de ışıl ışıl olur. Önemli olan hepsinin geçici olduğunu bilmek" notunu düştü.

Kendisi gibi oyuncu olan Burak Yamantürk ile bir süredir aşk yaşayan Özge Özpirinçci, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz haftalarda saçlarını kestirerek, imaj değiştiren Özpirinçci, bu kez filtresiz çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı

Özge Özpirinçci, gönderisine, "Cilt bazen pürüzsüz olur, bazen kızarık, bazen sivilceli, bazen kuru, bazen yağlı, bazen donuk, bazen de ışıl ışıl olur. Önemli olan hepsinin geçici olduğunu bilmek" notunu düştü. Oyuncunun doğallığını gözler önüne serdiği paylaşıma takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum yağdı.

İmaj değişikliğine giden Özpirinçci, yeni stilinin beğenildiğini ifade etmişti. Özge Özpirinçci, konuyla ilgili, "Çevremden çok güzel tepkiler aldım. Siz de beğendiniz mi? Ben beğendim" şeklinde konuşmuştu.