Bursa
Çok Bulutlu
15.3°
Lifebursa.com - Bursa ve Türkiye'den son dakika haberleri

Özgü Namal, acı haberi çocuklarına veremedi!

Magazin , 09 Ekim 2020 Cuma, 12:48

Kariyerinin zirvesinde oyunculuğu bırakan Özgü Namal, eşiyle birlikte mutlu bir hayat sürdürüyordu. Eşi Serdar Oral’ın (53) ani vefatı herkesi derin üzüntüye boğdu. Cenazeye katılamayıp evine kapanan 41 yaşındaki Namal, çocuklarına acı durumu anlatamadı.

Özgü Namal, acı haberi çocuklarına veremedi!
Özgü Namal ile iki çocuğunun babası Serdar Oral, büyük şehrin stresinden ve karmaşasından uzaklaşıp Muğla Köyceğiz'e yerleşmiş, doğayla iç içe bir yaşam kurmuştu.

Daha huzurlu bir yaşam biçimini tercih eden çift, geçtiğimiz yıl çocuklarının eğitimi için İstanbul'a dönmeye karar verdi.Yoga ve nefes terapisti olan Serdar Oral, önceki gün kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırıldı ancak yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Serdar Oral, Beykoz’daki Abdülvehhab Evvab Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Kanlıca Mezarlığı’na defnedildi. Büyük acı yaşayan Özgü Namal, korona virüs salgını nedeniyle az kişinin katıldığı cenazeye, iki çocuğu dolayısıyla katılamadı.

Özgü Namal, mezarlığa “Biricik eşim ve babamız” yazılı bir çiçek gönderdi. Takvim gazetesinin haberine göre; ünlü oyuncu, evine kapandı, çocuklarına da babalarının vefat ettiğini söyleyemedi.